Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fejemben már tudom, h vége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fejemben már tudom, h vége és el is fogadtam, de sokszor mg nagyot dobban érte a szívem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A történtet már mindegy is... Hosszú, fárasztó a fejem is belefájdul, de nagyon. 20 napja nem beszéltünk, hiányzik, pedig lehet, h meg se érdemel. De az is meg lehet, h én nem érdemlem meg őt. Ez a 20 napot végig bőgtem, rengeteget sírtam miatta, fáj, nagyon. Elfogadtam, h vége, tovább kell lépni, és néha úgy érzem sikerült is, néha meg, h a francba hiányzik nagyon. A szívem akkorákat tud dobbanni, h szinte kiszakad a mellkasomból. De mit tegyek? Elfoglalom én magam, tanulok, tanfolyamra járok, próbálom összekapni az életem, de esténként, és amikor egyedül vagyok nagyon, de nagyon hiányzik... nekem...
2011. okt. 22. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fél éve van ugyanez xd
2011. okt. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
"Juhhhú" :) Össze kell kapnom magam sürgősen, mert ez nem lesz így jó...
2011. okt. 22. 15:14
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
6 éve szenvedek vele, hogy elfelejtsek valakit, nem sikerült...le vagytok maradva:P
2011. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van az az alkoholmennyiség... :D De viccet félretéve, csak annyit tudsz tenni, hogy megpróbálod elfoglalni magad valamivel. Például zenélj. :D
2011. okt. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jézusom, ne ijesztgessetek :) Ne haragudjatok, de nem szeretnék úgy járni mint ti. Sokáig úgy gondoltam, h ez egy döntés, h elfelejtem őt. De ezek az fránya érzések. Viszont megköszönném, ha vki vmi tanáccsal(?)segítene...
2011. okt. 22. 15:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Ott a gond, hogy ezt annyira nem lehet befolyásolni, mindenképpen időbe telik...
2011. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az idő sztem nem sokat old meg. Halványítja, de nem feledteti a dolgokat. Talán új pasi. De nem igazán vagyok mos ismerkedős hangulatomban.
2011. okt. 22. 15:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet... Én is úgy voltam hónapokig, hogy "basszus, mindenáron csajoznom kell" de sokat nem javított.
2011. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom,hasonló helyzetben vagyok én is. Próbáld elfoglalni magad, járj el barátokkal, szervezz kül.programokat, vagy írj naplót:) jó amikor ki tudod írni magadból a dolgokat, a lényeg, hogy próbálj nem gondolni a rossz dolgokra. Egy idő után majd azt veszed észre, hogy már nem fáj rá gondolni, és a vele való rossz emlékek is megszépülnek fájdalmak nélkül..:) Meddig voltatok együtt egyébként?
2011. okt. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Na hoppá,itt még egy eset.Én nem jártam ezzel a fiúval,de iszonyatosan bele vagyok zúgva,még mindig.Tudom,ebből nem lesz semmi,de van egy eléggé bonyolult szitum.

Holnap találkozok ezzel a sráccal(mondjuk,h B),meg egy másikkal is,akit még csak most ismerek meg(mondjuk,hogy P).Pontosabban B-nek lesz koncertje és ezen talizok P-vel.Érdekes és furcsa szitu...A vicces,hogy P mondta,hogy menjünk oda.Én mondom:oké...Kár volt,de ha így van így van.

Amúgy a legjobb felejtési módom:Más leszek.Teljesen kifordulok magamból...fölösleges dolog,de nekem így megy a felejtés...

2011. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!