Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet túlélni ha egy...

Hogy lehet túlélni ha egy lányt megbánt egy srác?

Figyelt kérdés
Lányok, titeket bántott már meg srác? :((
2011. júl. 8. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyanúgy túl lehet élni, ahogy bármilyen más megbántást. Ez nem attól függ, hogy ki bántott meg. Persze vannak olyan személyek akiktől sokkal rosszabban viseli az ember a kritikát, de az ilyesmi építő jelleggel is hathat. Fel a fejjel. Pár nap és jobban leszel.

2011. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szard le magasról.Nem érdemli meg,hogy miatta emészd magad.Jobb vagy te annál. :)
2011. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen. idővel elmúlik. sírd ki magad, az mindig segít, aztán pedig szedd össze magad, légy erős és gondold át, hogy megéri-e szenvedni egy olyan srác miatt aki nem becsül meg! (nem!)
2011. júl. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aludni sem tudok :(((
2011. júl. 8. 23:16
 5/12 anonim ***** válasza:

Ohh, engem válogatott sértésekkel bánt az ex pasim(osztálytársam az a gyökér:D),de most szerencse hogy szünet van...

Amúgy meg sza.ard le,ne lássa rajtad a fiú hogy megbántott vele.

Mit mondott egyébként? Amúgy tetszik is a pasi vagy miért vetted ennyire a szívedre?

17/L

2011. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Engem 3 év együtt élés után egyik napról a másikra vágott ki, majd a születésnapomon csomagolta össze a cókmókját, hogy ő költözik...túléltem.:)

Borzasztó nehéz volt, de megcsináltam.


Neked is menni fog:):)

2011. júl. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Figyelj, de nagyon!!


O nem tudja, hogy neked faj... o csak azt tudja, hogy mondott neked valamit es kesz. Itt neked kell tullepned. Sajat magadat fogod felorolni azzal, ha szenvedsz. Ajanlom, hogy vezesd le eloszor a feszultseget azzal, hogyha van a szobadban parna, azokat vered mindenhova... ahogy tudod, teljes erobol, felszinre hozod a megbantas kepeit, hogy mit mondott vagy tett, duhos leszel, de ahogyan a parnakat a foldhoz vered, vagy akar a foldre dobod oket, jobban leszel. Utana mar tiszta fejjel fogsz gondolkozni, es rajossz, hogy nem erte meg a fiura idot pazarolni, mert te talalsz magadnak valaki olyat, aki szazszor jobban megerdemel!!


Nekem bejott a parnadobalas,en tul lettem rajta. Ehhez elhatarozas, akarat KELL. Ha ez nincs meg, akkor csak te jarsz rosszul. Sok sikert! :)

2011. júl. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hogy lehet túlélni???? Mégis mivel bántott meg ennyire?


Egyébként meg szard le a pasit,aztán adjon Isten egészséget!


26/N

2011. júl. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne vedd annyira a szivedre, mert attól is függ, hogy hogyan bàntott meg és mi volt az oka?
2011. júl. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

,,Csak" tetszik a srác. Nem szeretném leírni mit mondott

:( pedig azt hittem lehet belőle valami :( Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon rendesek vagytok!!

2011. júl. 8. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!