Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudod túlélni, hogy...

Hogy tudod túlélni, hogy talán az eddigi életed hazugság volt?

Figyelt kérdés

Férjemmel volt egy elég rossz évünk,majdnem válás, kiment külfölre dolgozni és azóta rájöttünk, h mennyire szeretjük egymást!

Most néztem a közösségi oldalát és kiderült, hogy abban az időszakban amikor "szarban" voltunk volt csajainak írogatott, hogy milyen jó volt velük akkor, milyen boldogok lehetnének most. Alapba milyen jól néznek ki stb stb.Nem tudott velük találkozni tuti,mert több ezer km választja el az egyik nőtöl, a másiktól is több 100.

De ilyeneket irogattak. Hogy bírnád ezt feldolgozni? Tudnál benne ezután bízni? Nem csalt meg fizikailag. Fogjam fel úgy, hogy menekülni akart vagy inkább váljunk el?


2011. márc. 6. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nehéz dolog. De én a cím alapján azt hittem, az van mögötte, hogy konkrétan megcsalt. Próbáld vele megbeszélni - most valóban szeret-e, vagy csak kényelmetlen lenne elválnia?
2011. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Frjed akkor boldogtalan volt. Panaszkodott a volt noeinek. Ha csak egy lett volna, azt mondanam, huha, vigyazz, hazudott, meg fog vagy meg akart csalni. De itt ketto van. Abban az idoben rajott egy kis nosztalgia, ennyi. Ne mondd, hogy Te meg sosem gondolkodtal el a multon, nem kerdezted, "hogy mi lett volna ha...". Ferjed tudatlanul is egy kicsit bosszunak szanta ezt Neked, habar Neked nem szabadott volna tudni arrol, hogy volt csajainak panaszkodott. Ezt a szot ne felejtsd, "volt", megtorten, a multja es kesz. Innen mar csak elore nezz, ha megcsal, hat akkor tudod hogy mit csinalj. Ha tovabb panaszkodik, akkor beszelni kell vele, hogy tenyleg boldog most vagy mi van.
2011. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
most néztem meg az üziket, de ezek 2010 májusában voltak. mostani üziket nem láttam.
2011. márc. 6. 13:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Na latod, akkor most boldog, minden OK, ne lovagolj rajta, mert elronthatsz mindent.
2011. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy most jóban vagytok! Én szerintem ne hozd fel a dolgot! Látod, mostanában nem írt!
2011. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
ez típus függö,van aki lenyeli van a ki felböfgi,én az utóbbi csoportba tartozom.sajnos nállunk is többször elö fordultak ilyen jellegü udvarlások is.én már nem tudok ugy bizni és szeretni sem sajnos mint azelött,van egy 14 hónapos kisfiam Ő A SZERELMEM :-),a mindenem.remélem te feltuudod dolgozni,minden jót
2011. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát ez a baj, hogy én is felböfögném, de félek, hogy akkor megint elkezdődnek emiatt feszkók állandó veszekedések és pont ugyanott lyukadnánk ki mint akkor!

Most jóban vagyunk, de ki tudja mit csinál külföldön van...nem láthatom..esküdözik,hogy nem csal meg szeret stb..de már nem bírok neki hinni...úgy érzem elárult. Nem bírom magamban lezárni és úgy csinálni mintha nem tudnék semmiről, de ha állandóan felemlegetem meg mindig felhozom akkor a folyamatos féltékenységgel üldözöm el!

2011. márc. 6. 15:39
 8/11 anonim válasza:
igen igazad van azzal hogy se igy sem ugy nem jo.én ezen végig mentem esküdözhetett de nem hittem el neki én amugy is bizalmatlan vagyok kissé.külföldön volt melozni szintén én mentem látogatóba és a leptopon olyan dolgokat találtam amit ha egy csöpp esze van eltüntet,különféle hölgyekkel a társkeresö oldalakon,de ö csak beszélget és ebbe ugye bár semmi nincs!!!szerinte ,szerintem meg igenis van.nem hittem neki mikor mondta h szeret,mert akkor nem bántana meg ilyenekkel nem???olyan nehéz ez tényleg,de próbáld meg másképp felfogni mert a gyerek az elsö, nézd meg változik e és ne mondd neki h féltékeny vagy annál jobban izgatja majd mi történt veled h nem örjöngsz.és figyeld közben !minden jót ,kitartást
2011. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó..és ez nálad bejött? Változott? Te már tudsz benne bízni?
2011. márc. 9. 04:51
 10/11 anonim válasza:
:-),azért nem mondom hogy nem bujkál a kisördög ,én odafigyelek azért ,de amióta megvan a kisfiunk attol nem tartok már hogy megcsalna,ha meg megtenné akkor tudja az mivel járna .tudom hogy nagyon nagyon nehéz,mert ujra bizni,és hinni,hát el kell telni egy kis idönek amire majd ....!de még sosem csalódtál benne?és miota vagytok amugy eggyütt??mi 9 éve .és milyen idönként taliztok igy most??ha szereted,és érzed ettöl független hogy szeret akkor ne hagyd veszni tegyél meg mindent,és dobjátok fel valahogy a kapcsolatotokat.
2011. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!