Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak most? össze...

Mit csináljak most? össze ismerkedtem egy sráccal a neten már lassan 3 hete beszélgetünk.

Figyelt kérdés
De! Az elején nagyon jól megvoltunk.. Most már egyre jobban kezd elszállni a bizalmam felé.. Jövő héten lenne az első találkozásunk. De már az első csókot tervezi(én még nem csókoloztam soha)..(első randin nekem túl gyors meg az egész tempó). Köszönöm a tanácsokat. ! 19 L
2011. júl. 9. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem bízol már benne a megismerés előtt, akkor inkább hanyagold. Vagy írd meg neki, hogy nem szeretnél rohanni.
2011. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Laura te vagy?:)
2011. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
A srác egy pszichopata ha úgy tervezget hogy még nem is látott élőben. (webkamera sem számít élőnek.)
2011. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amúgy én fiú vagyok és ugyan ez a helyzet nálam is csak pont fordítva!

A lány már nagyon nyeregbe érzi magát és mi most tervezzük az első találkát!

2011. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
19 éves ő is csupán 10 km a különbség.. én legszívesebben vissza hátrálnék.. már azt tervezi hogy mikor menjünk strandra amikor nem is járunk még stb...
2011. júl. 9. 10:41
 6/11 anonim ***** válasza:
ez érdekes,még nem is látott élőben,de már strandra akar menni,nem csak kihasználni akar téged ez a srác?ezért tartok én is a netes ismerkedéstől
2011. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Figyelj kérdező!Egy találkát megér.Aztán meg látod hogy merre tovább,az hogy el hív strandra abba semmi nincs.Lehet hogy csak egy randit akar.Ennyi!Azért túl dramatizálni se kell a dolgokat,mert lehet hogy valójában egy rendes srácról van szó.

De azért legyél óvatos!

Találkoztok egyszer aztán majd meg látod hogyan tovább,ha nem tetszik a stílus vagy túl nyomulós akkor szépen rá szólsz hogy vegyen vissza,vagy pedig meg mondod hogy te ebből nem kérsz.

Úgy is élőben fog eldőlni hogy mennyire szimpatikus,ahhoz viszont egyszer kell vele találkoznod,mert teljesen más valaki webcamerán,meg ha írogat,mint élőben.De ahhoz hogy kiderüljön milyen is valójában ahhoz találkoznotok kell.

2011. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és ha meg akar csókolni akkor meg mondod neki hogy ez még neked túl korai és vegyen vissza a tempóból,ha ez nem tetszik neki,akkor úgy is csak lyukra játszik,ha megérti hogy nem akarod a csókot akkor valószinüleg egy megértő srácról van szó,de ha nagyon erőlteti akkor valoszínü csak dugni akar.Kicsit tesztelgesd hogy mennyire kitartó!Ha meg akar csókolni akkor ne engedd!
2011. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért kezdett elszállni a bizalmad, mit mondott? Szerintem is mondd meg h korai lenne csók az első rendin, meg kell h értse.
2011. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
írd meg neki, h ne tervezzen ennyire, még most találkoztok először és neked annál több kell. mert a netes ismerkedés nem olyan, mint az élő.
2011. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!