Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzek rá, hogy ne...

Hogyan kérdezzek rá, hogy ne fogja fel féltékenységnek?

Figyelt kérdés

Párommal nem vagyunk házasok, de együtt vagyunk nagyon régen, együtt élünk és várjuk az első babánk.

Szoktam sminket hordani, de csak spirál és korrektor. Csinos öltözködöm, bár így a terhesség vége felé nagyon nehéz. Soha nem hordtam kihívó ruhákat. Hajam festetlen, nincs műkörmöm. Mondhatni természetes vagyok.

De észrevettem, (már régebben is gyanakodtam, de most bizonyítást nyert) hogy párom jobban kedveli a "műnő" lányokat vagy cicababákat. Tudjátok, akiknek műkörme van, festi a haját, sminkeli rendesen magát, tetovált szemöldöke van, esetleg még szoliba is eljár.

Ez ma reggel nyert bizonyítást. Nincs bennem féltékenység, de rosszul esik, hogy ő jobban preferálja az utóbbi stílust, mint amit én képviselek. Szeretnék rákérdezni, hogy szeretné-e ha én is "többet adnék magamra", szeretné-e ha megváltoznék? Mert nem akarom elveszíteni.

Nem vagyok az a fajta, aki ha valami probléma van a kapcsolatba, akkor elmenekül, inkább megoldanám, ha kell meg is változom. Nagyon régen vagyunk együtt és nagyon szeretem és lassan itt ez a csöppség is.

De ha én ezt felhozom neki, akkor biztos az lesz, hogy féltékeny vagyok, pedig tényleg nem.


2011. júl. 9. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé nehéz ügy, de nem biztos, hogy feleségnek is tetszene neki a mûnõ.

Kérdezzél rà a nyugalmad érdekében.

2011. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak arról van szó, hogy ezekre a "műnőkre" az ember jöbban odakapja a fejét az utcán, még én is nő létemre, mert feltűnőek. Nem azért mert szebbek egy természetes külsejű nőnél, csak kirínak a tömegből, ezért jobban észre lehet őket venni. Ha pl. egy bohóc jönne velem szemben az utcán beöltözve, őt is jobban megnézném, mint egy helyes pasit... lehet, hogy hülye hasonlat, de biztos érted :))
2011. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

szija, gratulálok a babához:)


Nos én ezt mondanám neki: "Képzeld el nemrég megnéztem egy baba-mama oldalt és azt irják hogy a terhes nők kevesebbet adnak magukra. Szerinted én keveset adok magamra? Foglalkozzak többet magammal? Mi a véleményed, változnom kéne külsőleg valamiben?"

Ez egyáltalán nem átlátszó szöveg, tuti nem jön rá.

Vagy ezt is mondhatod:

"a legtöbb magazinban tippeket adnak várandós nőknek hogyan ápolják a külsejüket, szerinted nekem is kellene változtatnom, ha igen akkor szerinted mit?"


Figyelj minden pasi megnézi az ilyen nőket, az enyém is, sőt én is megnézem a jó pasikat, de attól nem csalnám meg a barátomat, mert érzelmileg hozzá kötődöm.

Neked csinált babát nem másnak;)

Addig amig csak néz nincs baj!

2011. júl. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mitől bizonyosodtál meg ebben?
2011. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Drágám, neked milyen nő az ideálod? Ó, szőke? Mit gondolsz, nekem jól állna, ha szőkére festeném magam?


A sminket, szolit, műkörmöt meg fogod magad és szépen lassan megoldod: egyik nap erősebben fested ki magad, napozol egy kicsit, elmész manikűröshöz. Nem kell mindent túlvariálni.

De egy terhes nőnek ezek épp nem igazán passzoló elfoglaltságok. A hajfestést nem javasolják, napozni se kellene sokat. Manikűr, smink minden gond nélkül.

2011. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Mielőtt összejöttünk már ismertük egymást és neki előttem csak ilyen barátnői voltak. Valahogy még is összejöttünk és már egyszer megkérdeztem, hogy mit lát bennem, mert én vagyok a kakukktojás. Valami olyasmit mondott, hogy a "szerényebbek ragaszkodóbbak". Gondolom azért mondta, mert előttem 3 hónaposnál hosszabb kapcsolata nem volt és sokat szidta ezeket a lányokat, hogy nagyon anyagiasak. De úgy érzem a vér nem válik vízzé, kezd vissza térni ehhez a stílusú lányokhoz, mármint csak gondolati síkon, az ő társaságuk keresi, nézi őket utcán, neten, bárhol.
2011. júl. 9. 11:54
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Az tény,hogyha két ember igazán szereti egymást,akkor kitart egymás mellett,függetlenül attól,milyen a másik külseje...DE...Az is egy tény,hogy egy nőnek valamilyen szinten ápolnia kell magát,foglalkozni a külsejével,és egy idő után pici változatosságot belevinni a dologba.Itt nem feltétlenül sminkre gondolok,hanem pl. ápolt haj,új frizura,szépen szedett szemöldök,csinos ruhák,jó illat,borotváltság,szép körmök és fogak,felszaladó plusz kilók ellen mozgás,torna,séta,stb.Néha egy-egy új ruha,vagy fehérnemű,ami szexisebb,sokat dob a dolgon,vagy együttlétkor újdonságok kipróbálása.

Mindig egy picit változni,újulni kell,soha nem elhagyni magunkat,törődni magunkkal annyira,amennyire időnkből,energiánkból telik.Lehetőségeinkhez mérten.

A pasid nyilván megnézi a cicababákat,működnek benne a hormonok,az ösztönök.Ez nem feltétlenül jelenti azt,hogy komolyabb kapcsolatra is kellenének neki,hiszen Téged választott.Viszont Neked meg törekedned kell arra,hogy megtarsd ezt a férfit.Néha egy pici változatosság,megújulás...sokat számít,hidd el!

2011. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem is terhesen gondoltam. Jövő hónapban meg lesz a baba, én csak az után gondoltam, hogy adhatnék magamra.
2011. júl. 9. 11:56
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Első baba? Ha megszületik még ennyi időd -kedved, türelmed- se lesz adni magadra, ha eddig nem tetted. Valami apróságot változtass most. Hidd el, nem lesz se erőd, se kedved egy kisbaba mellett, ha eddig sem volt.
2011. júl. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
En azt mondom neked, hogy most csak is a babàra koncentràlj és, hogy a szülésnél minden rendben legyen. Most ne agyalj és ne stresszel magadat, amelynek lehet semmi értelme. Sok boldogsàgot a babàhoz.
2011. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!