Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hordja még mindig...

Miért hordja még mindig magánál a volt barátnőjének a fényképét? (Már majdnem 3 éve együtt vagyunk. ) Kérdezzek rá, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 16:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
kérdezz szerintem.csak hogy tisztán láss.
2011. ápr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá.

Ez egyáltalán nem elfogadott és normális, ha van egy másik párkapcsolata 3 éve.

Én biztos nem tűrném ezt.

2011. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kérdezz rá. Milyen dolog ez? Nem kell eldobnia azt a fényképet, no de magánál hordani?
2011. ápr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
most vetted észre? szóltál neki vagy hogy történt? mindenesetre nagyon érdekes :S
2011. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezz rá!
2011. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
majd megírhatnád mit válaszolt :o
2011. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem lehet tudni miért hordja magánál még mindig.Egy biztos, ez nem normális dolog! Három éve veled van. Miért nem a te fényképed van nála? Én rákérdeznék.
2011. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Itt hagyta a cuccait nálam, megbeszéltük, hogy pendrive-ra teszek fel neki filmet. Felhívott, hogy valahol a táskájában van, vagy a pénztárcában. Mikor meg kerestem, akkor láttam, hogy ott van az a kép! Mindig ezekkel a cuccaival szokott jönni, volt már máskor is, hogy itt hagyta, de sose néztem bele, ezért nem vettem észre eddig. Meg se fordult a fejemben, hogy az ott lehet!

Most nem tudom mit gondoljak.

2011. ápr. 10. 16:40
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez már bőven nem feledékenység! 3 év alatt lett volna ideje lecserélni a te képedre! Téged kellene hogy nézegessen nem mást. Szerintem mindenképpen szólj neki.
2011. ápr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát ha semmit nem jelentene neki nem hordaná magánál, gondolom. Az sem lehet hogy véletlenül ott maradt... 3 évig. Hát mindenképp rákérdeznék a helyedben. Főleg azért mert volt egy barátom akivel szakítottam, ő is összejött egy lánnyal később, de még most 5 év után is engem szeret, szokta is mondani, a képem is nála van mindig, szóval hasonló eset. A csaj meg nem tudja ezt. Elég kellemetlen, de én nem tudok mit tenni.
2011. ápr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!