Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Voltatok már hasonló helyzetben? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval.Van egy lány aki csak néhány utcányira lakik tőlem,de mégis nagyon ritkán tudunk találkozni.Sajnos amikor egyikünk szabad,a másik a dolgozik.Ha pedig véletlenül összejönne néhány óra,akkor az utolsó pillanatban közbejön valami.Nem kamuzik,tényleg fontosabb dolga akad egy találkozónál (a részletekbe nem mennék bele).Régóta ismerjük egymást,hiszen egy idősek vagyunk.Baráti a viszony kettőnk között.Sajnos csak telefonon tudunk beszélgetni és csak a közösségi oldalakon láthatom,ha megnézem a képeit.Nagyon ritkán összejön néhány perc,max fél óra MSN-en is.


Többet érzek iránta a barátságnál és szerintem ő sem közömbös irántam.Nem beszéltünk még erről,de úgy érzem,hogy lenne esélye egy kapcsolatnak.A baj csak az,hogy nagyon lassan bontakozik ki a dolog.Türelmes vagyok,de ezzel a tempóval talán év végén sikerülne csak összejönnünk.


A másik probléma az,hogy ő szeptembertől újra iskolába fog járni,nekem meg valószínűleg új munkahelyem lesz.Szóval az idő megint csak bekavar,Ráadásul ő egy másik városban lesz a suli miatt.

Lenne lehetőségem más lánnyal összejönni,gondoltam is erre,mert elég régóta egyedül vagyok és hiányzik már egy kapcsolat.De első sorban ezzel a lánnyal szeretnék együtt lenni.Természetesen ő is egyedülálló és komoly kapcsolatot szeretne.

Egyszerűen nem tudom,hogy mi lenne a helyes döntés.


Bocsánat,ha sokat írtam és köszönöm ha válaszolsz rá valaki!

23/f


2011. júl. 9. 17:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy nem akarom sürgetni a dolgot.Ismerve lányt,szerintem rossz ötlet lenne konkrétan rákérdezni a dologra.Elég érzékeny és ezért időre van szüksége.Ezzel nem is lenne baj,csak nem tudunk találkozni...
2011. júl. 9. 17:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig szerintem mond el neki, hogy szeretnél vele egy kapcsolatot..
2011. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az első válasziró vagyok... szerintem mond el neki, és majd együtt találtok megoldást arra, hogy talalkozzatok..
2011. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az marad amit az első válaszoló írt
2011. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindent,vagy semmit alapon tálalj ki Neki minden gondolatot és érzést,ami Benned forrong.Te megkönnyebülsz,Ő meg tudni fogja,mi a pálya.Veszítenivalód nincs,maximum nyersz egy barátnőt.Ezt javaslom,cselekedj,ne gondolkodj,mert az okoskodás a tett halála.Ha hagyod elúszni a hajót,ne csodálkozz rajta,hogy nincs szerencséd.Ha nem lépsz Te,majd lép más,és az gondolom nem fog jólesni,mert sérteni fogja férfiúi hiúságodat.
2011. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!