Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan hogy anyád...

Volt már olyan hogy anyád bele szólt az életedben? Ha igen akkor hogyan szerelted le?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen beleszólt, de ha ràhallgattam volna annak idején TALAN jobban jàrtam volna.
2011. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, volt, sehogy nem tudtam lerázni, de ÉN pl. örültem, h nem hallgattam rá...

Semmit nem kell tenned ellene 18 éves korod felett. Ha 18 éven aluli vagy, kénytelen vagy, de felette, max a véleményét kérdezed ki, és ezt tudatosítsd is benne.

2011. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hány éves vagy ? 18 év alatt szerintem bizonyos dolgokba jobban belelátnak a szülők, és talán igazuk van. 18 év felett viszont már azt csinálsz amit akarsz, nem kell azt tenned amit ő mond. Egyébként szerintem csak jót akar a tanácsaival, bár tény hogy néha idegesítőek tudnak lenni.
2011. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megkértem ne szóljon bele, én dolgom majd én tudom mit csinálok. Bárcsak hallgattam volna rá.
2011. júl. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én inkább fordítva tenném fel a kérdést: van olyan, akinek az anyja még sosem szólt bele az életébe? :)
2011. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor beleszólt. Próbáltam egy ideig finoman leállítani és elmagyarázni neki, hogy már felnőttem, de mivel ez nem vezetett eredményre, sőt elmérgesedett a helyzet, így megszakítottam vele minden kapcsolatot. Ennek már 10 éve és nem bántam meg, mert addig pokollá tette az életemet.
2011. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!