Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet sajnálni igazán, azt...

Lehet sajnálni igazán, azt aki öngyilkosságot követ el? Ugyanannyira, mint egy másik embert aki nem saját kezűleg vet véget az életének?

Figyelt kérdés
Azokra az esetekre gondolok, amikor nincs konkrét oka a depresszión kívül a tettének, csak mély depresszióról van szó. Tehát semmi egészségi probléma, fogyatékosság, anyagi ügyek nincsenek a háttérben.
2011. júl. 9. 23:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
26%

lehet, hogy le fognak pontozni. De:

nekem is volt ismerősöm, nagyon jó ismerősöm 2 is sajnos. az egyik 15 éves volt, a másik 50 feletti:( emberként sajnáltam őket, hogy egy jó ember lett oda, ráadásul ilyen módon. viszont önzőségnek tartom. nem hiszem, hogy ez bármmire megoldás lenne, főleg, ha ilyen fiatal az ember, vagy ha 3 gyereke van, akkor sem, ha már felnőttek. így én is lehetnék öngyilkos, vagy még nagyon sokan. természetesen megsirattam őket, hisz mindkettőt szerettem, de az okokat nem tudom elfogadni.

2011. júl. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!