Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most lesz a fiam ballagása, a...

Most lesz a fiam ballagása, a férjem uj nőjének a gyerekének is most lesza ballagása. Kérhetem a volt férjemtől h annyi pénzt adjon a mi fiunknak h ugyanannyira jöjjön ki az összeg mint amennyit majd a nő gyereke fog kapni?

Figyelt kérdés

A nójének a volt anyósával együtt dolgozok,és ő mondta h akik mennek majd az unokája ballagására mindenkitől 10.000Ft-ot fog kapni. kb 9-10 embert hívtak meg.

Az én fiamén csak 5-en leszünk,igaz nem tudom ki mennyi pénzt szám rá


2011. ápr. 25. 13:30
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
nem akarom h a fiam azt láss ah az apja nőjének gyereke bármivel i többet kap! Épp elég h az apja helyettünk velük él
2011. ápr. 25. 13:31
 2/54 anonim ***** válasza:
90%
Annyit ad, amennyit akar. Ne kérj semennyit.
2011. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
88%
Honnan tudja,hogy a másik mennyit kap?mindenki kifüggeszti?
2011. ápr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
83%

Hát arról nem a gyerek tehet, hogy nektek nincs annyi rokonotok, de elég nagy marhaság lenne elvárni, hogy 5 ember annyit adjon össze, mint amennyit 10. vagy hogy az apa "kipótolja" a gyereknek, hogy ne érezze rosszul magát. Ha a másik gyerek teszem azt kap egy lakást a nagyszülőktől, akkor apuka vegyen egyet a köszös gyereketeknek?

Inkább arra kellene nevelni a gyereket, hogy nem az anyagiak a fontosak.

2011. ápr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
81%

Nem kérhetsz. Adjon annyit amennyit a másiknak. Vagy valamivel többet, mert a saját fia. De ne várj el 50 ezret csak pótlásként!

NE LÉGY HASZONLESŐ!

2011. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
76%
Ugye nem kérdezed ezt komolyan??!! Szerintem ne kérj ilyet.
2011. ápr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

De mégis milyen dolog ez h annaka nőnek a gyereke többet kap?! Nem akarom ha fiam azt lássa h az apja azzala nővel van,és még a gyereke is egy csomó mindent kap


A volt anyósa mondta,h megbeszélték h mindenki egy 10est ad,így egy komoly összeget is kap az a gyerek,és nem fogja senki pénztárcája se megérezni. A volt anyósa a munkatársam,de ő nem tudja h én tudok h ki ő

2011. ápr. 25. 13:36
 8/54 anonim ***** válasza:
74%
Hát te hülye vagy, ne is haragudj...
2011. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
88%
Arra nem gondoltál,hogy a nő gyereke az apai részről is kap pénzt? Onnan is vannak rokonai,nem? Ez hogy jön te gyerekedhez? Nem nagyon értem. Vagy ha már azt akarod,kezdj el spórolni,és a különbséget add oda neki te.
2011. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
79%
Kicsinyes ember. Legalább a gyerekedből ne nevelj ilyen kicsinyes felnőttet.
2011. ápr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!