Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért én vagyok a kurv@, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a kurv@, hogy kiléptem egy rossz kapcsolatból, és miután lezártam magamban,2 év után új párkapcsolatot kezdtem?

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött, hogy 18 évesen megismertem egy fiút, és hát beleszetettem, és látszólag ő is belém, és hát elkezdtünk járni. Nekem ő volt az első komoly kapcsolatom, vele vesztettem el a szüzességemet is.

Az elején minden szépnek indult, de idővel nagyon megváltozott, úgymond kimutatta a foga fehérjét.

Habár a kapcsolatuk egy évig tartott kezdve attól, hogy elég szégyentelen módjára, nem érdekelve, hogy hol vagyunk, mikor rájött folyton le akarta szedni, akár erőszakkal is a ruhámat (még a mai napig nem érti, hogy ez nekem miért nem tetszett), odáig, hogy megcsalt mindent megtett a kapcsolatunkban.

Ráadásul folyton megalázó helyzetbe hozott és ha vmit nem akartam azt vágta a fejemhez, hogy én nem is szeretem őt.

És még sorolhatnám tovább, s mindezek után azt mondta rám, hogy egy világ k.ja vagyok, amikor szakítottam vele, mert mindenképpen rám akarta erőszakolni, hogy 3-ban szeretkezzünk.

Ekkor még azt is mondta, hogy én fogom megbánni a szakítást, mert olyan pasit nind ő soha az életben nem találok.

Ám mindennek ellenére megismertem a mostani páromat 21 évesen, és rájöttem, hogy szép is lehet egy férfi mellett az élet.

Mellette igazi nőnek érzem magam, és a jövő nyárra tervezzük az esküvőt.

Ám erre a kedves exbarát (aki eddig le se sz@rt) folyton be akar kavarni.


Hogy lehet leállítani? Egyáltalán mit kezdjek egy ilyen egyénnel, hogy békén hagyjon?


2011. szept. 16. 13:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát most már idegesíti hogy nehogy boldog legyél! Ne is foglalkozzál vele!
2011. szept. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele.


Ha nincs titkolni valód az új párod előtt akkor ne foglalkozz a exeddel. Mert ha igazán szeret téged a mostani párod akkor nem fog ezzel foglalkozni.

2011. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%
A kedves jelenlegi párod helyében én már intézkednénk. De hogy érthetőbben fogalmazzak. A vőlegényed helyében én elbeszélgetnénk vele és ha nem megy szép szóval egy-két tanító pofon mindig segít.
2011. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindenek előtt világosítsd fel a barátodat, mert az ex mindent meg fog tenni, hogy szétszedjen titeket. Nekem is ilyen exem van, szakítottam vele, jól elvoltunk, barátok, stb... Majd összejöttem egy sráccal, akkor elkezdte szajkózni, hogy én megcsaltam, képeket tett ki rólam, törölte a netes hozzáféréseim, stb... ráadásul még meg is vert, amikor találkoztunk... és most is neki áll feljebb, hogy nem szándékozom feltétlenül a közelébe kerülni, pedig muszáj leszek, 1 iskolába járunk, és jövő héttől kezdődik :(
2011. szept. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Aki lekur@váz téged, az nem csak neveletlen tahó ember, de esetdben egy nagyon csalódott is, aki nagyon ki van akadva, amiért kihajítottad és úgy fest, hogy ezen nem tud túljutni. Normális ember soha nem kur..váz le senkit, még azokat sem, akiknek ez a foglalkozása.


(Infantilis ember szokott azonnal lek..ni, aki hasítással él: csakis az anyja lehet a Szent, minden más nő k..rva.)


Szerintem, ha te most egy boldog párkapcsolatban élsz, akkor valószínáleg lezártad magadban az előzőt. Ha nem, akkor ideje volna. Amikor te sikeresen túllépsz - na nem szavakkal, hanem valóban, belül - ezen a volt kapcsolatodon, onnantól fogva úgy le fog peregni rólad az exed bár bármilyen szövege, mint a borsó a falról. Addig nem, mert addig ott a kötés benned. Oldd fel! Ha te elengeded a madzagot, akkor ő már hiába fogja a másik felét és ráncigálja - nincs a végén semmi és senki. Magyarul: visszacsapódik rá az egész sz..hegy.


Ha komolyan zaklat, akkor tessék megtenni a lépéseket ellene. Nane oldal, rendőrség ...stb. leírtuk már itt is egypár zaklatott embernek, hogy kit kell tennie, ha komolyan fenygeetik az életét. De ha csak sz..orzik, akkor az a jó út, ha meggyászolod az előző kapcsolatot és leteszed azt a terhet, amit már nem akarsz cipelni tovább. (Minden veszteséget meg kell tudni gyászolni, a félreértés elkerülése végett, a szakítást is. Igaz, hogy nem akkora gyász, mint pl. egy szülő elvesztése, de gyász.)

2011. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Sajnos már a beszélgetés megvolt, de még mindig zavar minket néha.

Most azt vette a fejébe, hogy hívjuk meg az esküvőre, ami elég nevetséges, mert annak idején se az én, se az unokatestvérem kicsengetésére sem jöt el (habár meg volt hívva).

2011. szept. 16. 14:01
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hülye elmebeteg barom, vigyázz vele, mert a tulajdonának tart. Nem szeretett ő téged soha, ő csak el akart nyomni, megalázni. Elmebeteg!!!

Kerüld ha lehet, és ne tudjon a te dolgaidról, mert az ilyenek szokták megölni a barátnőjüket és a párját! Elmebeteg! Vigyázz vele!

2011. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

Mintah magamat olvasnám,bár én azért jöttem össze az elős pasimmal mert otthon nem volt minden oké,(Családon belüli erőszak)és kellett valaki akihez tartozhattam,hát cöbörből vdörbe léptem,kiléptem,én is voltam minden k,a volt pasim fortyogott hogy már nincs a csicskája a bokszzsákja,az ismerős rossz kapcsolatban vergödök irigykedtek hogy kimertem lépni,és folyton beszóltak,hogy maradnom kellett volna,érdekes azóta 10 éve boldog vagyok egy FÉRFI oldalán,mert az exem,minden volt csak férfi nem.A fröcsögök meg továbbra is ülnek a fosban és tűrnek verést ,megcsalást,szeretőznek,ne hogy meg legyenek szólva,hogy lépni mertek,érdekes azt jobban a szájukra veszik aki kilép a rossz kapcsolatból,mint amikor mindkét fél férleb*szik,vagy verik egymást.


29N

2011. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
És ha zaklat jelensd fel,én elmeséltem exemnek hogy mennyivel jobb a másik férfivel,hogy mellete nőnek érzem magam,és végre van orgazmusom is,mert nem csak a saját kielégülésével fogalakozik,és dolgozik,nem élősködik,na azóta békén hagy minket.
2011. szept. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Küldjetek rá 3 megtermett hím egyedet, hogy szorongassák meg a golyszijait utána garantáltan nem fog zaklatni,és kavarni sem. Ha esetleg mégis mondjátok meg neki, hogy ha nem fejezi 'abba' akkor egyre kevesebbet fog tudni számolni a kezein! Persze csak vicc :D De ha a szóból nem ért akkor állatok módjára kell viselkedni vele, és tényleg rá kell ilyeszteni, vagy valamit csinálni vele, hogy namostmár gtfo man :)
2011. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!