Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem stabil kapcsolatba,...

Miért nem stabil kapcsolatba, stabil háttérrel szülnek a mai nők (nagyon sok)?

Figyelt kérdés

Szinte hetente tudok meg ismerősöket, távolabbiakat meg gyakrabban, hogy terhes lett, és ugyan van barátja, de mindkettő még otthon lakik, vagy együtt vannak max egy éve, azalatt 2szer is szakítottak, de most becsúszott a gyerek, majd ettől jobb lesz...

Azért manapság elég jó módszerei vannak a védekezésnek, sőt ha nem biztos magában az ember, ott az esemény utáni. Mégis a legtöbb kapcsolatba csak becsúszik a gyerek.

Nem lenne úgy jobb gyereket vállalni, hogy azt előre megtervezik, vagy legalább eldöntik(mind a ketten)? Vagy pl összeházasodni előbb, 3-4 évet együtt élni kettesben.


2011. júl. 10. 13:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Azért nem minden nő így szűl.
2011. júl. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
a stabil háttér jól hangzik, de a mai világban egyre nehezebb megteremteni, másfelől a szülők/leendő szülök is felelőtlenebbek lettek, végezetül így is öregszik a társadalom...
2011. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Hát akiket én ismerek, épphogy még 30 évesen is úgy vannak, hogy még nincs elég pénzük a gyerekhez, stb...
2011. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Na ja. Ember tervez, isten végez. Amit leírtál az kb egy leányregényben lenne így, nem az életben.
2011. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
Stabil kapcsolat? Stabil háttér? Hol élsz te? Sose tudhatja az ember mi üt be, sajnos ilyen a világ, az ország és valljuk be elég sokan vágyunk/vágytunk gyerekre. Persze, nagyon jó és szép lenne mindent megadni neki, de ha ez nem megy és mégis gyermeket szül az ember attól még nem rossz vagy felelőtlen, ez csakis magától az embertől függ, nem az anyagiaktól vagy a párkapcsolattól. Ha együtt vagyok valakivel x éve az nem garancia a további x évre.
2011. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert mire megteremti valaki a stabil hátteret, nem lesz nemzőképes. 35-40 évesen a nők már nem nagyon akarnak gyereket, inkább fiatalabb korukba, 20-25-30 évesen. Én is így szeretnék majd. Persze csak olyan férfival együtt, akivel nem szakítok egy évben kétszer, hanem már évek óta szeretjük egymást, a stabil háttér meg nem annak kell, hogy legyen, hogy milliókat keresünk havonta, van házunk, kocsink, stb., csak meg tudjunk élni akkor is, ha a gyerekre is költeni kell.
2011. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

Manapság én két példát látok: vagy az általad említett "becsúszott" babás párok, vagy akik még harmincon felül is remegve vállalják be a picit.

Viszont az előbbi esetnél hangsúlyozni kell, hogy ott tényleg csak óvatlanság miatt jön a baba, nem tervezetten, én legalábbis így látom a körülöttem élőknél. Akkor pedig a kérdésed nem érvényes erre, hisz nem tudatosan akarták bizonytalanba szülni a gyereket, csak ha már jött, a huszonéves lányok inkább megszülik, mint elvetessék és talán sose legyen gyerekük...

2011. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
90-es evekig is becsuszott a gyerek, nem volt stabil hatter, kapcsolat, csak akkor mindezek abortuszra mentek. Akkor is szulokkel kellett elni a legtobbjenek, meg hazason is. Akkor meg nem volt meg a kulonbozo segely sem. Volt ugy, hogy 3 generacio elt egy egy-szoba konyhaban.
2011. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

Stabil kapcsolat?ez elég relativ dolog,kinek mi a stabil?Én 3év után éreztem a kapcsolatomat olyan erőssnek hogy gyermeket vállajak,a barátnőm a 10éves kapcsolatban van de még mindig bizonytalan.

Anyagi háttér?mindenkinek másak a szükségletei,van akinek elég az hogy a számlákra jusson kaja legyen(mint én)van akinek kell nagyon sok tartalék hogy nyaralni meg telelni tudjanak menni,legyen szép kocsi,ruhák,egyebek,nekik ez a stabil anyagi kapcsolat.

2011. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
*anyagi háttér
2011. júl. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!