Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lejárattam magam barátnőm...

Lejárattam magam barátnőm szülinapi partiján, szégyellem magam, ti voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Egy bárban voltunk páran lányok, asztalnál ültünk és beszélgettünk. A szülinapos barátnőm mondta, hogy meghív egy italra, mondtam, hogy jó, ha szeretné. Jól nézett ki, ő is azt ivott. Nem ittam még olyat, de jól éreztem magam tőle és utána rendeltem még egyet. Ennyi volt csak, olyan volt, mint a koktél.Aztán rosszul lettem, éreztem, hogy hányni kell, kirohantam a mosdóba, de már előtte kijött és látták mások is, a személyzet. A barátnőim bejöttek a mosdóba és látták, hogy végig hánytam mindent, nagyon rosszul éreztem magam, meg sírtam. A személyzet ki akarta hívni a mentőket, de lebeszélték róla, utána elindultunk haza és a bár előtt megint, mindenki láttára.

Nem szoktam inni alkoholt, csak nagyon ritkán és nem tudtam, hogy mit is iszok. Ti mit tennétek, nem merek velük találkozni, nagyon ciki.


2011. júl. 10. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
ELőfordúl az ilyesmi, jó ciki meg minden, de majd elfelejtik.
2011. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Hány éves vagy? Nálunk voltak vad bulik, de utána csak nevettünk rajta.

De szerintem ha csak két italt ittál, akkor nem mondhatják, hogy leittad magad a sárga földig. Lehet volt benne valami ami nem tetszett a gyomrodnak. Nyugodtan találkozz velük újra, ha igazi barátok szerintem nem nevetnek ki, pláne ha tudják, hogy kínos neked.

Szerintem ha ennyire bánt, beszélj a barátnőddel...

2011. júl. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hálisennek, (vagy sajnos) a te vélhető korosztályodbeliek nem csinálnak különösebb gondot abból, ha úgy berúgnak, hogy a világukat sem tudják. Sőt, az ilyen ihb (iszunk, hányunk, belefekszünk) bulikat, úgy tárgyalják ki közösségi üzenőfalon, hogy közben azok, akik kimaradtak belőle, kifejezetten irígyek. Hát, ez van.

A rosszulléted miatt ne szégyenkezz, mással is volt már, lesz is még ilyen. Ha nem szoktál inni, ezután se erőltesd. Ha mégis úgy alakul, akkor ne koktélokat igyál, mert azok tényleg becsapják az embert; nem érzed mennyire erős, aztán egyszer csak totális filmszakadás, és rosszullét a vége...

Ha már, akkor egyfélét igyál, és jó minőségűt. Meg persze keveset:-))))

2011. júl. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Osztálytársam szalagavató után hányta össze az sörözőben az asztalt ahol ültünk xD

Nem vészes amúgy, még jó hogy rendes volt a személyzet, mi inkább menekültünk mert agyon vertek volna :D

2011. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 misssalexa_ válasza:
100%

Az igazi barátok éppen attól igazi barátok, hogy még az ilyen kínos szituációk után sem kell előttük szégyenkezned, mert nem adnak rá okot, nem hánytorgatják fel előtted.

Nyilván nem a legkellemesebb dolog amit történt, viszont én úgy gondolom egy őszinte bocsánatkéréssel elintézhetsz mindent és lezárhatjátok ezt a témát.

2011. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ooooh, de cuki vagy. :D Meg még igen fiatalka 16 körülire tippelem. :)


Hát én már 20 évesen ennél csúnyább dolgokat is átéltem, és vészeltem át a barátaimmal. Volt h a bár előtt élesztgettük barátnőmet, pofozgattam mert nem volt magánál, majd taxival lehetett csak hazavinni. Másnap nem emlékezett szinte semmire, de dobott egy sms-t h bocsi lányok. :D Semmi gáz nincs.

20/L

2011. júl. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben de mások is biztosan! Én is kívül belül hánytam a vendéglátóhelyen! Rengeteg barátom látta! De eltelt egy pár év, hamar elfelejtettem én is meg mások is!

Én is nagyon szégyelltem magam! Itt már ennyi nincs mit tenni. A jövőben szerintem igyál inkább kólát hidd el nem cikibb mint hányni! ha meg már annyira kell az az alkohol akkor csak 1-2 pohárral!

2011. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem sem szabad ezen ennyire kibukni:) mondom én:) párom szülőfalujában elmentünk bulizni, és hát már nem voltam szomjas, én is elég ritkán iszom alkoholt. a legjobb barátjával táncoltunk, aki szintén be volt már kicsit rúgva, és sejtettem is, hogy nem lesz jó vége, és akkorát estünk, mint az ólajtó. Egyből kijózanodtam, bőgtem, erre egy vadidegen fiú mondta, hogy legyek már nőőő... tehát nem az volt a ciki, hogy estem, hanem hogy bőgtem, mint egy idióta... úgyhogy fel a fejjel.:)
2011. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!