Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rám kérdezett hogy érzek e...

Rám kérdezett hogy érzek e iránta valamit? Mit mondjak? Igazat vagy hazudjak?

Figyelt kérdés
Nem lehetünk együtt,meg ő nem érez semmit irántam ezt tudom,az oké hogy kedvel meg vonzódik hozzám.Elmondjam az igazat vagy tagadjam le,ha igazat mondok nem látom többé(én szerintem) ha hazudok akkor láthatom még!
2011. júl. 11. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Ne hazudj. Engedd el.
2011. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Te hazdnál annak, akit "szeretsz"? Ééérdekes megközelítés. Ráadásul merő önzésből... Még érdekesebb.

Tök mindegy, ez nem szeretet.

2011. júl. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Inkább szenvedek hogy láthassam.Igen ez önzés de semmi köze a szeretethez,mindennél jobban szeretem és megadnék mindent hogy az enyém legyen.
2011. júl. 11. 09:54
 4/8 anonim válasza:
67%

Hát én erre nem tudok mit mondani... de abban az előző válaszadóknak is igaza van, hogy ne hazudj! Lehet, hogy érez irántad valamit, csak nem mutatja ki! És ilyen dolog az hogyha elmondod neki hogy neked ő nem csak barátságot, hanem annál többet is jelent nem áll többé veled szóba?! Te meg a szemébe mertnél hazudni, csak azért, hogy lásd? Én ezek után elásnám magam szégyenemben... De te tudod...

Ezzel az egésszel csak azt akartam kifejezni, hogy ne hazudj!!!

2011. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hazudj! Igy legalább hiheted hogy izgalmas az életed.
2011. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy többet érzel mint barátság, vagy szimpátia. Ha ő vonzódik, abból szerelem lesz! És nagy a valószínűsége, hogy ő is ugyanúgy érez, csak nem tudja-meri kimutatni?

28N

2011. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet arra vár, hogy elmondd neki, hogy többet érzel.. ;)

Amúgy önzés is lenne nem elmondani, meg őszinteség.. Így hogy tudna bízni benned, ha netán összekeveredtek jobban..? Balgaság lenne nem elmondani..

2011. júl. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!