Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon, olykor már betegesen...

Nagyon, olykor már betegesen féltékeny vagyok a barátomra. Szerinte ok nélkül és szerinte is. Hogyan kűzdjem le mégis?

Figyelt kérdés

1éve vagyunk együtt, Ő 20éves, én 17elmúltam.

És megadta az msn jelszavát és néha belépek a postafiókjára, és tudom hogy ciki, de...turkálok:S

És féltékeny vagyok mert van egy pár csaj ismerőse, de mindről tudom ki kicsoda mert elmondja ha kérdezem. Mégis már arra is ugrom ha egy csaj ismijével msnezik vagy bármi:(

És gyanakszom a semmire.

Vagy féltékeny vagyok,ha a haverjaival elmegy ide-oda...és tart 1-1 kan partit velük. Bár ritka mikor elmegy, de bejelenti hogy hova, szóval nem titokban,de olyankor félek hogy megcsal vagy bármi. Főleg mert 1-2 haverja szingli...és betegesen félek:S

Ha csörög a teloja már görcsbe van a gyomrom:S


2010. dec. 27. 18:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

bocsánat.

a kérdésemben ezt akartam irni:

*szerinteM és szerinte is

2010. dec. 27. 18:23
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem csal meg a barátod, de nem is egy tökös srác.

Én már régen kivágtalak volna. Rohadtul megérdemelnéd, hogy megcsaljon. Ez elviselhetetlen.

2010. dec. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
fölöslegesen izzasztod magad, de a srác sem tökéletes, azért én senkinek sem adnám meg az ÉN PRIVÁT DOLGAIMAT. Ha feleségem lenne, akkor már igen, ott köt a házasság stb, de badarság ez a jelszómegadás. Ebből mindig csak a baj lesz, amint láthatod.
2010. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Ostoba liba vagy.A pasid meg egy idióta,hogy eltűri.
2010. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Vegyétek szigorúbban a privát szférát, hátha megedződsz.
2010. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, én tudom a férjem jelszavát a mailboxába, de csak akkor használom, ha kell valamire (pl scannelni csak az ő gépéről tudok és átküldöm magamnak), de még olyankor is szólok neki,hogy beléphetek-e. Mindig igent mond, de én is zabos lennék, ha szó nélkül turkálna a mailboxomban.


Amúgy ez egy rosszul rögzült viselkedés, ami sajnos később sok-sok problémát okozhat. Egy pszichológus könnyedén tud segíteni rajta, keress egyet közel a lakhelyedhez. Mi - szakképesítés híján - nem fogunk tudni érdemben segíteni.

Szerintem 4-5 alkalom elég egy jó szakemberrel.

Egyszer nagyon erős depresszív állapotban (nem depresszió volt, mert oka volt a lehangoltságomnak) elmentem pszichológushoz, nekem egy ülés alatt rendbe tette a lelkivilágomat. Addig napi 12 órában bőgtem, utána két hétig vigyorogtam, mint a vadalma, majd sokkal több erővel tudtam feldolgozni a problémámat. Nem adott gyógyszert, csak másfél órát beszélgettünk. A szakértelmével ráérzett, hogy "mi romlott el" bennem, kicsit "megpiszkálta" és hihetetlenül sokat segített így.

2010. dec. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
48%
Idióta hisztis p*csa vagy, hogy te hányszor fogsz még koppanni jézus...
2010. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
A féltékenység is betegség. És egy betegnek hiába mondod, hogy ne legyen beteg. Valóban nem ártani némi terápia. Ilyen viselkedés házasságban tűrhetetlen. Tönkretesz mindent.
2010. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mivel még csak 17 múltál, talán néhány pofáraejtős pasi után lesz rá reményed, hogy tanuld meg az élni és élni hagyni mondás igazát. Csak abba kéne belegondolni, hogy ez fordított esetben neked milyen érzés lenne..ez a nulla bizalom, pedig ha jól tudom egy kapcsolat alapja a bizalom. tudatosan próbálj ráállni, hogy nem turkálsz a cuccaiban és hagyod, hogy levegőhöz jusson, különben záros határidőn belül le fog lécelni egy lazább csajjal.

25/N

2010. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Ezek a válaszok,hogy "kivágtalak volna"stb...

Büszkék lehettek magatokra.Én sem bírom a féltékenykedést,de ez a lány írta,hogy érzi,ez már nem egészséges,tenni akar ellene,nem jókedvéből csinálja.

Segítséget kért,nem lehordást.

Sajnos hasznos választ nem tudok adni,magatad kell meggyőznöd,hogy bízol a barátodban,egy év alatt ki kellett ismerned valamilyen szinten.Én biztos vagyok benne,hogy a párom nem csalna meg,de néha bennem is vannak kétségek.Ne gondolj ezekre,folyton nem lehetsz mellette,nem nézegetheted a személyes dolgait,nem lekelődhetsz utána.Ha meg meg akar csalni,akkor úgyis talál megoldást,hogy megtegye.

Az én egyik barátnőm ugyanilyen volt,de megbbeszélte egy ismerős csajjal(Aki mellesleg bombanő volt külsőleg,humoros,csacsogós lány),hogy próbálja meg befűzni a barátját.A lány próbálkozott is,de nem lett semmi eredménye.Azóta nem féltékenykedik az említett lány.

Bár ez elég aljas módszer.

2010. dec. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!