Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Odaadnád a vesédet az apádnak,...

Odaadnád a vesédet az apádnak, aki súlyosan bántalmazott egész gyerekkorodban és nem is kedvel téged?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 14:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Miért adnám oda?
2011. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
94%
nem
2011. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
94%
termeszetesen nem
2011. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
82%

"Ha azért bántott mert egy égetnivaló kölyök voltál és "rendes embert" nevelt belőled, akkor gondolkodj el rajta."


Basszus, ne már! Egy égetnivalóan rossz gyereket lehet súlyosan bántalmazni?! Ehhez senkinek nincs joga!

2011. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
61%

Kedves 15:03!

Miért vagyok paraszt? A szüleim nyilvánvalóan idősebbek nálam, várhatóan rövidebb ideig fognak élni mint én, vagy a gyermekem és valószínű, hogy teljes életet éltek.

Képzeld bele magad abba a helyzetbe, hogy feláldozod a vesédet valamelyik szülőd kedvéért, aztán kiderül, hogy a gyerekednek is szüksége lenne rá. Mit csinálsz? Nekem igenis a gyerekem előrébb való, mint a szüleim és szerintem ez a normális.

2011. júl. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
79%
Én is hagynám a p*csába!
2011. júl. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha az egész gyerekkoromat pokollá tette és nem is szeret, ergo nem tekint gyerekének, akkor én miért tekinteném őt az apámnak?

Lehet, hogy ő "csinált" engem, de nem ettől lesz valaki APA, gyereket összehozni még egy 14 éves, ivarérett kamasz is képes, attól még nem lesz belőle apa, maximum biológiailag, de a szememben ez mit sem ér önmagában.

Szóval nem, ezzel az erővel bármelyik, utcán szembejövő idegennek odaadhatnám.

Viszont a szüleimnek, akiket imádok, gondolkozás nélkül odaadnám.

L/24

2011. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
91%

semmiképp


hamarabb adnám oda egy vadidegennek

2011. júl. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
67%
Tudod mit, én igen! Mert igy én a magam részét megtettem, ő az övével kezdjen, amit akar. Ez lenne amivel nyugtatnám magam ha ennek ellenére sem jön rendbe a kapcsolat.. Viszont szerintem életem végéig remélném, hogy végre normális kapcsolatunk lehet, és hogyha ehhez egy veséről kell lemondanom, akkor essünk át rajta minél előbb. Egy vesével tudok élni, ha pedig igy ráadásul visszakapom az apámat is, az lenne az igazi. Én már csak ilyen álmodozó típus vagyok :). Ám a vesedonor-dolgot komolyan gondoltam. Egy embert már sikerül barátommá tennem azzal, hogy kitartottam mellette, annak ellenére hogy qazt hittem, utál, viszont én szerettem. Ez a hozzáállásom idővel meggyőzte.. De nem minden eset ilyen szerencsés kimenetelű..
2011. júl. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
3%

Igen.

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:08

Beleképzeltem. Odaadnám a gyerekemenk a másikat.

2011. júl. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!