Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így rendben volt mára? Úgy...

Ez így rendben volt mára? Úgy érzem, elég sokat ettem. Meg szeretném találni az arany középutat, ami nem túl sok, nem túl kevés. Kb.3-4 kg feleslegem van.

Figyelt kérdés

R: 2 szelet pirítós tönkölybúza kenyérből (4.5 dkg), 1 pohár (125 g) natúr joghurt, 1 pohár tej

E: zöldborsó leves, csirkemell pörkölt, karikákra vágott párolt cukkini, 1 alma

Délután: 1 paradicsom, zöldsaláta kevés reszelt sajttal, tejeskávé (cukor nélkül)

V: 1 szelet pirítós, joghurtos saláta (salátalevél, paradicsom, csirkemell sonka, natúr joghurt)


Lehet, hogy nem kellett volna az esti pirítós?


2011. szept. 15. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem elég kevésnek tűnik (bár nem írtad a magasság/tömeged). nem az esti pirítóssal van a baj, hanem hogy alig eszel fehérjét. pl. a délutáni étkezésed lehetne 10órai 1 szelet kenyérrel v pufirizzsel (amit egyébként kihagytál), és uzsira ehetnél 10-15 deka sovány túrót.

reggelire meg pakold meg azt a kenyeret sonkával, tojással, zöldséggel :)

2011. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ. Lehet, hogy másnak kevésnek tűnik, de jómagam is nagyon pici vagyok (alig 160 cm), és sosem tudtam túl sokat enni. Most 53 kg vagyok, ami nem annyira vészes, de szeretnék 50-ig lemenni, az volt nekem mindig is a tökéletes. Egyébként szoktam túrót, husikat is enni, csak ma ezek voltak itthon, és este, vacsi után mentem vásárolni. Majd beiktatok még egy étkezést, ha lesz hely neki a gyomromban. :)
2011. szept. 15. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:

KALÓRIÁRA megfelelő, mennyiségre is sztem, de lehet a mennyiséget érzed soknak. Volt, hogy egy nap 7-8 dkg zöldséget + gyümit megettem összesen, semmi zsírosat nem ettem, és TELE voltam... és az egy 1000 kcalos étrend volt. de sosem éheztem.


este azért nem ajánlják a ch-t, mert nem bizti hogy lemozgod.

2011. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondoltam rá, hogy lehet, hogy a sok zöldség meg saláta telített így el. :) Hát igen, az esti szénhidrátot biztosan nem mozogtam le, mert délelőtt mentem futni, többek között ezért is maradt el a tízórai. Egyébként köszi, megnyugtattál. :)
2011. szept. 15. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!