Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hol ismerkedtek meg a...

Kinek hol ismerkedtek meg a szülei? Nekem kicsit vicces volt amikor megtudtam. :D

Figyelt kérdés
Apu leszólította anyut a buszon.. Azzal a szöveggel szia szép kislány..:DD Anyu nem adta könnyen magát hamar elküldte aput.. De apu nem adta fel mindennap korábban kelt hogy azzal a busszal menjen amivel anyu.. De a végén beadta a derekát ennek 25 éve.:-) utólag megkérdeztem mit tetszett meg anyuba.. erre hát a melle..:D:D
2011. júl. 11. 19:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát anyum albérletben lakott apum édesanyjáék egyik házában.

És én a férjemmel a buszon, amit mellesleg ő vezetett.:)

2011. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 ava87 ***** válasza:
100%
Egy helyen dolgoztak. Apukámnak meg kellett küzdenie a konkurenciával, hogy anyut el tudja hívni randira, mert nem ő akarta egyedül :) De szerencsére elég gyorsan kapcsolt :)
2011. júl. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szintén munkahelyen :)
2011. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Anyu első házasságából van egy féltesóm. A válás után 13 éves volt, anyuval egy munkásszállón laktak (a nagymamám volt a gondnok, anyu is ott dolgozott). Apum ott lakott, és a tesóm mindig hívta focizni, meg csavarogni, aztán mikor összehaverkodtak, akkor beajánlotta anyunál. :) Anyum akkor volt 29 éves, apu 22. :)
2011. júl. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Apam katona volt, anyam meg recepcios egy szallon, ahol megszalltak a tarsaival kimeno alatt. Anyam cimet sok vendeg elkerte, hogy majd irnak neki, de apam volt az egyetlen, aki tenylegesen irt is neki. Egy ev utan osszehazasodtak, es 25 evig voltak egyutt.
2011. júl. 12. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!