Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondanátok kisebb-nagyobb...

Mondanátok kisebb-nagyobb "csínytevéseket" amiket meg lehet csinálni otthon?

Figyelt kérdés
Olyanokra lennék kíváncsi, amivel meg lehet tréfálni valakit, de túlságosan nagy kárt ne okozzon.
2011. júl. 12. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogkrémes kilincs, papírgalacsin a cipőben, műkaki a wc csésze szélén... ilyesmik.
2011. júl. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
papírgalacsin cipőben az aztán nagy csíntevés!:D
2011. júl. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én aput tréfáltam meg párszor. A bejárati ajtó kulcslyukára celluxot ragasztottam kívülről. :) Mikor jött haza, nem tudta bedugni hirtelen a kulcsát a zárba, viszont nem látszott, hogy miért nem... :))


Majom kép rakása a fürdőszoba tükörre?

2011. júl. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van egy egyszerűen elkészíthető trükkös anyag. Jódtinktúrát és szalmiákszeszt összekeversz 1:1 arányban, a kapott elegyet olyan helyre teszed ahol valamilyen ütés érheti, vécédeszka alá, ajtó mögé, szemeteskukába. Ha megszárad egész kis ütéstől is nagyot durran és lila füst száll fel belőle. Nem veszélyes, nem piszkol, viszont rettentő vicces tud lenni.
2011. júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azért ez a durranós, füstös nem annyira jó. Ok, hogy kárt nem okoz, de ha valaki pld. ijedős, vagy szorong, stresszes (netán még szív-problémája is van), ez rosszul is el tud sülni.


Egyszer a keresztanyámat viccelte így meg a veje, és kórházba került, ott derült ki, hogy szívritmus-zavarai vannak... azt hittük, ott hal meg szerencsétlen.


Szerintem az buta vicc, ami anyagi kárt okoz, vagy lehet belőle egészségügyi károsodás (és az ijesztgetés az pont ilyen szerintem).

2011. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A szalmiákszeszes keveréket üvegcsében kell elrejteni, vagy csak oda kell csepegtetni valahová? (Van egy teljesen egészséges férjem :))


Amúgy amit egyszer én csináltam meg: volt egy kb egy métere plüssmedvénk. Beöltöztettem alsógatyába, pólóba, baseball sapkát tettem rá és napszemüveget, a szájába tűvel cigit szúrtam, majd késő este ráültettem így a wc-re. Férjem éjjel felkelt pisilni, én az ordításra ébredtem fel, rohant be : VAN VALAKI A WC-BEN!!!

Félálomban szőrös munkásembernek nézte :DDD

2011. júl. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Leveskocka a zuhanyrózsában, pukipárna, kopaszsapka a fejeden (már ha tudsz szerezni... anyaaaaa, apaaaaa, nézzétek, milyen az új frizurám!!! :P)...
2011. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem kétszer ijesztettek meg nagyon egszer a szomszéd,másodszor egy barátom,kishiján megöltem őket,ijesztgetés nem jó vicc,mert nem tudod a másik reakcióját.
2011. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Üres joghurtos/vajas doboz a hűtőben, hajlakk/hajhab a wc deszkán(Utóbbi akkor, hogy ha fehér)kellemetlen, mikor ragad:) Egyszer vettem kicsi fekete műanyag leygeket, és beleszórtam a húslevesbe...jót röhögtek anyumék:)Fogkefét dörzsöld be erőspaprikával:)Sótartóba cukor, és fordítva,
2011. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem a kedvencem a leveskocka a zuhanyrózsában :) az nagyot üt. ritka nagy búzaság, de egyszer bejátszanám valakivel :)
2011. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!