Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen a kapcsolata a...

Kinek milyen a kapcsolata a nagymamájával?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 11:16
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
Ezt kifejthetnéd bővebben is. Tudnék mesélni, de nem tudom téged mi érdekel?
2011. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Nekem már csak az egyik nagyim él sajnos. Vele nagyon jó, szinte már barátnői a kapcsolatunk. Rengeteget hülyéskedünk együtt. Olyan Ő is, mint egy nagy gyerek.

A másik nagyimmal, aki már meghalt is nagyon jó kapcsolatban voltam, bár még kislány koromban elment, mégis rengeteget beszélgettünk, vele inkább komolyabb témákról, de vele is mindig lehetett hülyéskedni. :)

2011. júl. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Sajnos már semmilyen:-(
2011. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
56%

Az én Nammamim az nnaggyon picijke..

Mindig hoz nejkem gummimacikat, meg csokikát

Ö

R

V

E

N

D

E

K

!

2011. júl. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsiságból írtam ki a kérdést.

Hogy megnézzem, hogy csak nekem van-e ilyen rossz nagymamám.

2011. júl. 12. 11:27
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik mamámmal kb csak köszönőviszonyban vagyunk, a saját gyerekeivel sem nagyon foglalkozott annak idején, nem értem minek szült hatot. Tehát az unokákkal sem nagyon.

A másik mamám egy földre szállt angyal, mindig érdekli mi van velünk. Imádom.

2011. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
nekem a családban a nagyimmal a legjobb a visszonyom! Nem tudom mi lenne velem nélküle:)
2011. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Az egyik nagymamám nagyon messze él tőlünk, elég keveset találkozunk. A másik nagymamám velünk és, és olyan mint ha az anyukám lenne.:) Két anyukám van néha úgy érzem. Persze ennek vannak rossz oldalai is, mert azért veszekedni is szoktunk, le is szokott cseszni rendesen :S de bármiről lehet vele beszélni.:) Valamikor megért valamikor nem xD...
2011. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%

Miért tartod rossznak a nagymamádat?


Nekem egyik sem él már de az egyiket (apai) én sem tartottam jó nagyinak, rossznak sem, csak olyan volt, ahogy előttem írta valaki, hogy nem törődött az unokáival egyáltalán. Anyai nagymamám viszont tökéletes nagyi volt, imádtam és ő is kimutatta hogy szeret minket, játszottunk, beszélgettünk, sütit sütöttünk, málnaszörpöt készített, isteni lekvárokat tudott csinálni... nagyon hiányzik. :(

2011. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
én nem jövök ki vele jól :S ő olyan, amilyen én soha nem szeretnék lenni :(
2011. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!