Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért nem hisznek az...

Sokan miért nem hisznek az ideiglenes távkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy rögtön mért kell a megcsalást felhozni, meg ilyenek.

Az miért nem lehetséges, hogy az illető pár valójában szereti egymást és a nehézségek ellenére megcsalások nélkül képesek lesznek boldogan együtt élni?


2011. júl. 12. 12:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Mi két éve együtt voltunk már, amikor távkapcsolatba kerültünk, egyetem miatt. (a két szak nem volt egy városban sehol...) Ezért aztán, hogy egyikünknek se kelljen lemondania az álmáról külön városba mentünk, egymástól 150 km-re. Már két év eltelt én idén végzek, költözök hozzá:) Szóval már csak pár hónapot kell kibírnunk...:)

A két év alatt, folyton csámcsogtak az emberek, hogy így meg úgy a megcsalás, nálunk ez a szó hiányzik a szótárból, nem is feltételezzük egymásról, hogy bármelyikünk is képes lenne rá. Már a kapcsolatunkba is úgy mentünk bele, hogy ha bármelyikünknek megtetszik valaki más előbb szakítás, aztán szabad a vásár. Ennyi tisztelet van egymás iránt és van tartásunk. Az évek alatt nekem még 4 fiú lakótársam is volt, kényszermegoldás volt, így alakult. Soha egyetlen egyszer sem volt ekörül vita, vagy bármi...és soha egyik lakótársam sem mozdult rám, nem volt amiért.

A 3 év viszont minket igazolni látszik, azt gondolom, 3 ilyen év után 100%-ra vehetjük, hogy egymásnak vagyunk teremtve:)

Szóval aki pampog kell hagyni, hadd mondja a magáét. Az egész úgyis csak 2 emberen múlik...


21-L

2011. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Annyit még hozzá tennék, hogy a beláthatatlan távkapcsolatoknak én sem vagyok a híve, vagy hogy megismerkedtünk és akkor távkapcsolat.

Ha belátható időn belül nincs meg az összeköltözés lehetősége, akkor megette a fene...szerintem...

2011. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
En ugy gondolom, hogy ha ket ember igazan szereti egymast, akkor barmennyit atveszelnek. De ugy is gondolom, ez csak kulso kenyszer miatt johet letre tizeneves korban, ha pl. valamelyikuk karrierje miatt kenyszerulnek erre, akkor ott valami nem stimmel. Akik igazan szeretik egymast, nem allnak neki ilyen probanak onszantukbol, nem mert megcsalnak egymast, hanem mert nagy fajdalmat jelent a tavollet.
2011. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!