Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülői hülyeség nem öröklődi...

A szülői hülyeség nem öröklődik ugye?

Figyelt kérdés

Apu iszik... már szerintem marandóan károsodott tőle... csak cigi és pia, szerintem a "sajnálom" érzést nemis ismer.

anyu meg mindenkiről itélkezik, mindenkiről rossz véleménye van... rólam is, engem is időnként beáztat az ismerősök elött... 6 hónapig volt munkám, most 4 napja nincs, rögtön megkaptam hogy nem csinálok semmit (persze a hátam mögött, csak meghallottam)


sohase kellett drogosan vagy ittasan hazarángatniuk a rendőröknek, van élet elképzelésem, mármint nem csak élni egyik napról a másikra. Azelött egy 3-mast se vihettem haza. Egyetlen dolog hiányzik most az életemből, egy barátnő...


nem akarom megváltoztatni a dolgokat, csak már teljesen elveszették a tiszteletüket előttem. Én csak nem akarok olyan lenni, mint ők, mert ugye "az alma nem esett messze" alapon.

Nem akarom ezt a hajlamot örökölni.


2011. júl. 12. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Remélem! (hogy nem öröklődik!)

Akkor nagy bajban lennék én is. Fogd úgy fel, hogy mit NEM fogsz követni.

2011. júl. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha odafigyelsz magadra, és arra, hogy mit csinálsz akkor nem leszel olyan, mint ők. Tudatosan tenni kell ellene pl. nem iszol alkoholt, nem cigizel, és nem ítélkezel mások felett, és máris nem olyan vagy, mint ők.

Hány éves vagy?

2011. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben öröklődik.
2011. júl. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 skarma ***** válasza:

Így legalább azt tudod, hogy mit NEM szabad csinálni. Nyugi, ezek a dolgok, mint a piálás, nem öröklött dolgok, ezek egy egyén döntései. Te dönthetsz másképp, egyedül rajtad múlik.

És emellett, ha eljön az idő, barátnőd is lesz. :)


19/L

2011. júl. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magad előtt látod a negatív példát, hova jutsz, ha az ő útjukat követed. Bizonyos hajlamok öröklődhetnek, valamint személyiség vonásai neveléstől függhetnek, de ha te ezt felismered, és nem akarsz hozzájuk hasonlítani, akkor nem is fogsz, ne izgulj. Azok, akik a rosszat maguk előtt látva maguk is rosszak lesznek, soha nem is vágytak más életre.. Mindenki maga választja meg az életet, amit élni akar.
2011. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!