Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zsaroltak már kapcsolatban,...

Zsaroltak már kapcsolatban, akár érzelmileg, akár anyagilag? Hogy sikerült kiszabadulni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 14:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Még soha. Így nem is kellett ilyesmiből kiszabadulnom.
2011. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Szakítani kell.

Az esetek 100 % ban bevállik.

2011. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
ilyenkor valami kompromisszumot kell találni és az illető ellen saját módszereit, gyengéit felhasználni
2011. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Engem nem, a páromat igen.Ezért nem mert egy darabig szakitani mert a csaj öngyilkosággal fenyegetőzőtt.

Aztán csak sikerült rábirnom a döntésre(akkor még barátként)persze a lány nem lett öngyilkos.

2011. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Úgy sikerült kiszabadulni, hogy szétváltak az útjaink, el kellett költöznie tőlem. Ha valaki képes zsarolni, az nem szeret. Rá akart venni igazságtalan dolgokra. Pl. ha szeretem őt, akkor a kedvéért megszakítom minden kapcsolatomat a családommal, stb... Hát köszönöm, nem! Én soha nem kérnék ilyesmit attól, akit szeretek!

35F

2011. júl. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen. Félmeztelen videót akart rólam föltenni a netre a volt pasim. Először nagyon megijedtem, aztán átgondoltam, és elmondtam neki, hogy az a videó az övé, a kettőnk intim dolga. Ha fölrakja, az is az Ő dolga, de az csak őt minősíti, és többé nem foglalkoztam a dologgal.Végül szerintem nem rakta föl, vagy legalábbis nem találkoztam vele, és nem is hallottam vissza,hogy láttak volna.
2011. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Igen,öngyilkosságal zsarolt kedves exem,mikor már cérna végén voltam idegileg,mondtam,hogy segítek is,na egyből nem akart az lenni.Hogy szabadultam,úgy hogy közöltem hogy x ideje van elhúzni a kecómból az ingyenélő seggét.Én tartottam el jóformán,megcsalt rokonommal is,barátnőmmel is,párhuzamosan volt velem és más nőkkel stb.Szerencsére mostani párommal Tíz éve élek boldogságban az az idő meg csak rossz emlék a múltból,amiből sokat tanultam.Ő meg azóta is nőkőn élősködik.
2011. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A gyerekemmel zsarol a mai napig a párom, amikor veszekszünk. Tudja, hogy könnyedén elveheti tőlem, tudja, hogy maximum havi egyszer tudnám látogatni a távolság miatt, tudja, hogy ezzel kikészítene. Meggyűlöltem emiatt, mert gyerekkel csak a legelvetemültebb ember zsarolja a másikat. A legrosszabb az, hogy már sokszor vannak olyan gondolataim, hogy bárcsak ne született volna meg a gyerekem, mert az anyja annyira pokollá teszi az életem. Kiszabadulni? Akármikor lehetne, ha tudomásul veszem, hogy a gyerekem nélkülem fog felnőni.
2011. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem zsaroltak, de azt hiszem, nem is lehetne.
2011. júl. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

"Szakítani kell.

Az esetek 100 % ban bevállik."

Ha épp ezt nem hagyja, ez a lényeg.

2011. júl. 12. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!