Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évvel idősebb férfival...

20 évvel idősebb férfival laza kapcsolat. Szerinted lesz még folytatása?

Figyelt kérdés

lazább kapcsolatban voltam egy 20 évvel idősebb férfival. szex volt és néha elmentünk ide-oda. azonban lassan 3 hete eltűnt.

ő elutazott hosszabb időre és nem akartam kötöttséget és mondtam neki hogy akkor ennyi, de még utána is beszélő viszonyban voltunk 1 hétig, de utána se szó, se beszéd eltűnt.


szerinted lehet még folytatása vagy előbukkanhat még?


igazából eléggé hiányzik, de én nem akarok neki írni. de lehet jobb lenne kipuhatolni hogy esetleg van-e már valakije?.


2011. júl. 12. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szex volt és néha elmentetek ide-oda.Ez ennyi volt.Részéről.Most mással szexel és megy ide-oda. Aki ringben van bármikor kaphat egy pofont.Nem kell kimutatni, ha fáj.
2011. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű előkerölt-feleszmélt a felesége, én nem keresném, ha annyira fontos lennél neki 1-2 napnál több nem telne el s keresné a társaságod. Szerintem ezen ne rágódj, ennek nem hiszem, hogy lesz folytatása.
2011. júl. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nincs felesége se gyereke, de köszi
2011. júl. 12. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Felejtsd el!

Ennyi volt!


Ha vissza is jön, nem ajánlom a folytatást.

Rendben van, hogy csak szeretői viszony, de a szerető felé is bunkóság se szó, se beszéd eltűnni.


Szerintem keress mást!

2011. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs felesége akkor sem fogadnám vissza, ejsze annyira rongynak érzed magad, hogy csak úgy félre lehet tenni? Embereld meg magad s húzz határt, az ilyenekkel nincs mit kezdeni!
2011. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen pasik mindig fel szoktak bukkanni :)


de figyelj, ha egyszer te mondtad neki hogy ennyi, mert elutazik, akkor tulajdonképpen mire vársz? ha te mondtad ezt ki, neked is kell visszaszívnod! legalábbis szerintem. mellesleg nem tudom hogy akarsz vele kapcsolatban maradni, ha külföldön van. vagy már visszajött?


32/N

2011. júl. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem keres soha tobbe, nem szeret, ennyi volt. De szerintem nincs okod felhaborodni, mert elore lefektettetek a szabalyokat, hogy ti ennyit akartok egymastol. Tehat mindketten megkaptatok, amit akartatok.
2011. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
majd szeptemberben jön vissza. amúgy tényleg lefektettük a szabályokat úgymond, de azért mindig kontaktban voltunk. ilyen még nem volt. de tényleg meggondolandó az egész ha még esetleg fel is bukkanna.
2011. júl. 12. 20:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia szerintem ne kaparj utána, pont fordítva kéne, hogy legyen. Nemsokára találsz jobbat és korban hozzád illőt.
2011. júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!