Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hónapos kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónapos kapcsolat után szakított a párom velem, és szeptember közepén utazik el a tengeren tulra, ha visszajön lehet neki folytatása? é

Figyelt kérdés
én 22 ő 23 éves lány.. Nagyon szerettük egymást,de megbántottam őt a hazugságaimmal.. szerintetek mennyi az esélye annak hogy úja együtt leszünk.. mivel minden nap nézegeti a képeket rolam,ha hivom felveszi a telefont.. és ha ugy van akkor ir neten..vagy ha en hivom akkor felveszi a telefont es par percet beszelünk..
2010. aug. 29. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A hazugság nagyon súlyos bűn. Nem hiszem.
2010. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó belátom hibáztam,de tanultam a hibámon.. Belátom hogy nem szabadott volna,, de annyira szeretem őt... egész augusztusban nem is találkoztunk,de beszeltünk telefonon keresztül....
2010. aug. 29. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg utalásokat tenni rá, hogy megváltoztál és hogy vissza szeretnéd őt kapni :) Ha még ő is szeret egy picit akkor biztos elfog rajta gondolkodni...
2010. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy utalásokat tegyek ? amugy szeret hisz ezt ő is elmondta nekem... csak az van benne hogy megbántottam őt,holott nem szabadott volna... :(( de járok orvosokhoz kezeltetni magamat psichologushoz..
2010. aug. 29. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:

rögtön jön Damon Hill, és megmondja

csak ő tudja a tutit

2010. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!