Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartsam rajtuk a szemem még...

Tartsam rajtuk a szemem még és segítsek is ha kell?

Figyelt kérdés

A szemközti panelban lakik egy kedves lány barátom, akinek van egy 1.5éves kislánya, a barátja(akivel félig ismerősök vagyunk) hónapok óta meg van veszve, otthon borít mindent széjjel, egyszóval lehetetlen volt a vele élés mondta nekem a lány, egyszer nekem jött amikor náluk voltam és nagyon összeverekedtünk viperával akart már kínjában hadonászni, mondtam neki húzzon kifele a házból és ide ne próbáljon visszajönni, pár napig úgy volt utána kezdte megint csak telefonálással, fenyegette a lányt hogy szétveri, a gyereket meg elviszi magával

Csak én tudom őket megvédeni hogy ne legyen bajuk, a lánnyal nagyon jóba vagyunk sokat jártam abba a klubba ahol pultos volt, és ott ismerkedtünk meg, mivel ráérős vagyok így nem okoz gondot átnézni hozzájuk vagy éppen a kislánnyal foglalkozni

Rendőrt azért nem akar senki se hívni meg belevonni a hivatalos szerveket, mert én is büntetett voltam annak idején és a barátja úgyszint, magyarán ha megtudnák hogy balhéztunk rögvest bevinnének

21/F


2011. júl. 12. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Neked nem kell balhézni, egyszerűen csak ha látod hogy ott balhé van hívd ki rájuk a rendőrséget , abból neked nem származhat bajod,csak nekik lesz jobb.
2011. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt ki lehet hagyni,hogy balhéztatok,elég annyit mondani,hogy agresszívan viselkedik,és veszélyezteti a nő és a gyerek testi épségét.Be viszik,de úgy is kiengedik.Max lehet kérni távoltartásit.Ha feljelentitek az jó,mert szerepel a nyilvántartásban,és későbbi incidensek után súlyosbodik az ügy,akkor már kaphat is érte.Max ha kiderül,hogy verekedtetek,azzal csak a nőt és a gyereket védted,az nem bűntetendő.
2011. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez mind túl jó, csak itt az a baj hogy ha Őt elzárják akkor jön egy jó haverja, és az próbálja meg elvinni a kis pöttömpannát
2011. júl. 12. 22:11
 4/4 anonim ***** válasza:
De akkor is kell egy bejelentés.El kell mondani a fenyegető dolgokat,mert különben nem tudnak semmit csinálni,és a gyereket így is bármikor elvihetik.
2011. júl. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!