Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülöket, mindig minden...

A szülöket, mindig minden esetben (még párkapcsolatnál is) előtérbe kell helyezni, és úgy csinálni a dolgokat, ahogy nekik jó és megfelel?

Figyelt kérdés
Értem ezt azokra az esetekre, mikor a szülők nem élnek semmiféle rossz életet és jól felnevelik a gyerekeket.
2011. júl. 13. 09:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell mindenben rájuk hallgatni és nekik "ugrálni" mert az nagyon rámehet a kapcsolatodra! Mondok egy példát ami éppen most egy órával ezelőtt esett meg velem: Én már nagykorú vagyok barátom is betölti a 18-at nemsokára ( tudom hogy ez nem sokat számít míg szülőkkel élünk) és náluk aludtam az anyja pedig az újdonsült pasijánál ( 2-3 hónapja van meg neki) Ma reggel felhívta ez az új pasi a barátomat hogy márpedig megy érte és barátom 20 éves bátyjáért 20 perc múlva el kell menni hozzá.. természetesen én nem lettem hívva de ugrani kellett mert ő a felnőtt.. Már nem először esik meg ez és már azon gondolkozok hogy ki kellene lépni a kapcsolatból ha már egy jött-ment idegen szava többet ér mint az enyém! 3 napja megbeszéltük hogy a mai napot együtt töltjük erre szinte ki lettem dobva mert kedves párom mindig mindenben az anyjára hallgat meg a pasijaira...


Ha ez velem fordult volna elő simán megmondom hogy bocsi programom van, bocsi ma a barátommal vagyok és klikk. Szóval ez a mindenben szülőkövetés dolog nálam nem bejövős..


Bocsi hogy saját magammal példálózok csak ki kellett írni magamból.

2011. aug. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Igen. Ha lehet úgy csinálni a dolgokat, hogy nekik is jó lgyen, akkor miért ne? Akkor miért csináljam úgy, hogy nekik ne legyen jó? Persze. A kérdező nem azt kérdezte, hogy irányítsák-e az embert a szülei!
2011. aug. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!