Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire zavar benneteket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar benneteket a randizásnál, párkapcsolatnál, ha kisebb településen éltek?

Figyelt kérdés

Ha pl kisvárosban, v faluban laktok zavar e hogy hogy járjatok el a nagyvárosba szórakozni, párt keresni?


Az elöregedő kisfalvakban, vagy az egyhangú kisvárosokban találtok e elegentő férfit ami közül tudtok választani párkapcsolatra.


Városba valóó bejárkálás hogy oldjátok meg? Kocsival, busszal, vonattal?


Okoz ez nagyobb anyagi kiadásokat?


Hogy tolerálja a párotok h más településen laktok?


Akik munka miatt vannak egy településhez kötve könnyen feladják az állásukat azért h a társuk városába költözzenek és bevállalják a bizonytalanságot munka pénzügyben?


Vannak akiket nagyobb távok szakítanak szét? Pl a férj kiment dolgozni külföldre a pénz miatt, a nő meg nem tud mert a gyerekei tanulnak itthon ?


Ilyenkor megéri feladni a magyar oktatást egy idegen országbeli oktatásért, és családostól elköltözni?


Mi van a kamionosokkal? Tolerálják az otthon maradt nők ezt az életformát, vagy ha szeretőt tartanak nem gond?


2011. okt. 2. 22:13
 1/6 DiMalto ***** válasza:
neked aztán vannak gondjaid.....:)
2011. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Falusiak,tanyasiak kíméljenek!
2011. okt. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 napietus ***** válasza:

én kis településen éltem mindig is, nem akadályozott a párkeresésben. tőlünk a legközelebbi étterem 10 perc, bár 20 perc, sportklub ahová járok 15 perc. ezek akkor sem lennének rövidebb idő alatt elérhetőek, ha városban laknék. általában amúgy is ismerősi körből választ magának párt az emberek többsége.


kocsival járok, elég drága a benzin, ja.


pasi után nem szaladunk másik városba, pláne nem adjuk fel a munkánkat a bizonytalanért. mai helyzetben különösen.


férjem volt külföldön, nem pénz, hanem a szakmai előmenetele miatt (plusz nagyon megtisztelő felkérés volt). semmi, dolgoztam, tanultam, családom itt volt, eltelt az az 5 hónap gyorsan :)


sosem merült fel, hogy külföldre költötzzünk. nekünk itt jó :)


29/N

2011. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

22:27


Unalmas vagy már.

2011. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát én egy nagy községben élek, Budapesttől olyan 15 km-re, mivel még 8.-os vagyok (tudom hogy nem biztos hogy pont rám lennél kíváncsi de azért elmondom) , ide az általánosba járok, elég sokan járnak a suliba de ott nem nagoyn lehet ismerkedni...

busszal, villamossal közel van a 12., 2. kerület például, lehet akármilyen helyre menni, Buda pedig kb. 40 perc BKV-val megvan.. én heti 2-3 alkalommal megyek a városba...

jövőr pedig már gimibe fogok járni, ami a városban lesz, ott gondolom biztos lesz több ismerősöm, barátom...

most is vannak barátaim, pasim még nem volt. :)

2011. okt. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkire kiváncsi vagyok, akit érint ez a dolog!:)
2011. okt. 2. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!