Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb megoldás?...

Mi lenne a legjobb megoldás? Intézet, vagy öngyilkosság?

Figyelt kérdés

Külföldön nyaraltunk,és elkaptam kint valamit,mert lázas voltam, köhögök,minden bajom van, senki nem hitt nekem hogy beteg vagyok,és kértem a szüleimet hogy hozzanak be nekem vizet és gyógyszert,senki nem hozott,pedig felkelni nem tudtam,nagyon gyenge voltam, hányingerem volt ha felkeltem, magyarán senki nem törődött velem, a szüleim kibeszélnek, ha kell valamire pénz,akkor vagy nem adnak,vagy csak nagyon nehezen,hosszas könyörgés után,a hugom 13 éves,discoba jár,ha neki kell pénz nem kérdezik hogy mire,hanem adnak neki,nekem meg 10 forintot nem adnak, vagy csak akkor ha egész nap takarítok és pattogok,de akkor is nagyon nehezen, hülyeségeket vágnak a fejemhez, a tesómnak mindent elnéznek, őt hűű de szeretik mert nyalizik nekik. Magyarán az a bajom,hogy senki nem törődik velem,és már próbáltam a szüleimmel beszélni, és a tesóm meg húzza anyám agyát,anyám is minden k*rvának elhord, már az öngyilkosságon gondolkozok,mert nem bírom hogy minden nap csak azt hallgatom,hogy mekkora k*rva vagyok,egy utolsó r*banc,minek születtem meg,stb... Addig jó vagyok amíg meg kell valamit csinálni, cd-t kell írni,vagy valami,addig jajj kislányom így szeretlek meg stb.. De tudom hogy nem szeretnek,mert nem érzem,ha szeretnének akkor engednének ide-oda,és nem egy utolsó r*banc lennék. :| Már azt is mondták hogy intézetbe adnak. De a barátaiknak is midennek elhordanak,nincs értelme élni,csak szenvedek,minden vagyok, csak boldog nem.

Bocsi hogy hosszú,de már nem bírom. :'(

17L


2011. júl. 13. 11:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
86%

Egyik sem.

Hívj el egy családsegítő szolgálatot, mondd el, hogy mi a problémád. Segíteni fognak neked.

2011. júl. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Miért mondják azt hogy ribanc vagy? Van valóság alapja? Bár ha van is, tök mindegy, hülyén viselkednek nagyon, lehet inkább ők a gyerekek, és nem te.
2011. júl. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
öngyilkos semmiféleképpen ne legyél.
2011. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
szerintem is családsegítő.nem érted félre a dolgokat?az nem lehet?
2011. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
48%
Kollégium!
2011. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Édes Istenem, most ugye viccelsz! :O Nem hiszem el, hogy léteznek ilyen szülők! :O Döbbenet! Na figyelj! Az öngyilkosságot azonnal felejtsd el! Verd ki a fejedből, az nem megoldás ha elmenekülsz. 18 éves leszel, elköltözhetsz, de tanulj, hogy később megélhess belőle! Nagymamádhoz nem mehetsz? Nem egészséges ha otthon maradsz, a szüleid később mindent megfognak bánni, a húgodról inkább nem mondok véleményt :).. kihasznál mindent :) Fel a fejjel, el tudom képzelni, hogy mennyire letörtél, és hogy nem bírod de már csak 1 év!! ;)
2011. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Ne legyél öngyilkos,még csak gondolatban se!
2011. júl. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Családsegítő tényleg segíthet!Kérhetsz azonnali kiemelést a családból!

[link]

2011. júl. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%

Ha most túléled, kinövöd majd. Idővel elmúlik, legalábbis elviselhető lesz. A párom, aki most 36 éves, már lassan barátkozik a gondolattal, hogy az édesanyja nem szereti Őt. Elég nehéz elfogadni, tudom.


Viszont ehhez az kell, hogy életben maradj. Az öngyilokkal az a gond, hogy ha sikeres, utána már nem tudod meggondolni magad. Az életben fontosak a döntések. Vagyis igyekezz olyan döntéseket hozni, amik után lehetőséged marad még újabbakat hozni! Ha sok lehetőséged van, más szóval azt hívhatjuk szabadságnak, amit én sokra tartok.

2011. júl. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad ennyire elkeseredned, hiszen nagyon fiatal vagy még. Valóban ha igaz, amiket leirtàl szégyeljék magukat a szülõk, ha igy bànnak veled. Ahogyan a többiek is irtàk, kérj segitséget!

A butasàgokat meg verd ki a fejedbõl.

2011. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!