Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarok ennyire családot?

Miért akarok ennyire családot?

Figyelt kérdés
Ha meglátok egy fiatal nőt egy kisbabával, akkor azon gondolkozom hogy "Vajon nekem is lesz gyerekem valamikor?" És szinte irigykedve nézem, hogy neki már milyen jó. Akkor meg végképp mikor a gyerek apja is velük van, és családként mennek valahova.
2011. júl. 13. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki másra vágyik. A szőke barna akar lenni, a barna meg szőke. A göndör kivasaltatja a haját, az egyenes hajú meg göndörítteti. Akinek nincs családja azt akar, akinek meg van és kevés ideje van magára, szívesen lenne néha egyedül. :) Ilyen az élet.
2011. júl. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Milyen gyerekkorod volt,apukád veletek élt?
2011. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális!
2011. júl. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hmm, talán igazad van, az örök elégedetlenség..
2011. júl. 13. 14:59
 5/10 A kérdező kommentje:

Gyerekkorom:

A szüleim meghaltak még 18 éves korom előtt: anyu 11 éves koromban, apu 17 éves koromban. A nagyszüleimmel éltem évekig, aztán a nagypapa is meghalt, és a nagyival ketten maradtunk.

2011. júl. 13. 15:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Van komoly kapcsolatod? Nem lehet, hogy ez valamiféle "kapuzárási pánik"?

Egyébként hiszek abban, hogy az embernek egy idő után beindul a biológiai órája, és azt aztán nagyon nehéz kordában tartani!

2011. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó anya lenne belőled.
2011. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Én is ilyen voltam,kb 16 éves koromtól.Ez természetes ösztön,és jó is,hogy megvan benned,így nagyon boldog családi életet fogsz élni,ha eljön a megfelelő partner,és idő.
2011. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Sajnálom,valószinű emiatt akarsz nagyon családot hogy ami neked nem adatott meg azt te meg tudd adni a gyermekednek,jó anyuka leszel,kitartást.És ne kapkodj,az sehova se vezet.A boldogság olyan,mint egy lepke,ha kergeted,folyton tova száll,de ha leülsz vársz leereszkedik rád.


29N

2011. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azert akarod, mert neked nem volt es el benned a csaladrol ez az idilli kep. Eljon majd a te idod is!
2011. júl. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!