Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mások szemében miért gáz az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások szemében miért gáz az, hogy ilyen vagyok? Hogy nem akarok baràtnôt, családot.

Figyelt kérdés

Miért nem lehet megérteni, hogy semmi kedvem sincs ezzel is szenvedni, semmi kedvem sincs felesleges köröket futni senkiért. Nem vagyok macsó, gyenge vagyok (most ne jöjjetek azzal, hogy kondizzak, az esetemben ennek semmi hatása nem lenne-egy idôben csináltam, két hét múlva azt vettem észre, hogy gyengébb lettem:D), nem tudok verekedni, lusta vagyok a fizikai munkához meg béna is, stb. Egyszóval teljes kudarc vagyok "férfiként" ezért sincs kedvem "csajozni". Jó, néha feltámad az bennem, hogy jó lenne valaki, de az ilyen gondolatokat gyorsan elzavarom.:) Ne gyertek azzal, hogy változtass, ne sajnáltasd magad... az én esetembn ez lehetetlen, ebbe bele kell törôdni. Nekem bôven elég az, ha barátnô helyett néha elmegyek egy prostihoz és ha bent játszok a telómmal, rajzfilmet nézek stb. Önmagam legnagyobb ellensége vagyok, utálom a testem stb...

Ennek ellenére osztálytársaim, családom állandóan lázonganak ez ellen... valahol értem ôket, de miért nem lehet megérteni, hogy így sokkal bologabb vagyok, mint családdal, társsal?

22F


2011. ápr. 9. 13:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Neked miért gáz, ha mások ezt gáznak hiszik? Igazából senkinek semmi köze hozzá, és ha nem kürtölöd szét szerintem kevesen jönnek rá.
2011. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést most úgy írtad, mintha mi kezdtünk volna el veled veszekedni. amúgy ki nem érti meg ezt? mert én megértem,ha neked így jó, akkor élj így, engem nem zavar.
2011. ápr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hát ha neked így jó, akkor minket miért érdekeljen? Az emberek szeretnek mások életébe beleszólni, a család meg a barátok meg néha akár jót is akarhatnak :) Persze kinek mi a jó... ha neked ez, akkor csináld!!!

Mondjuk nekem kicsit összeegyeztethetetlen a "gyenge, lusta, béna vagyok, teljes kudarc vagyok férfiként, utálom a testem, önmagam legnagyobb ellensége vagyok" és a "jól érzem magam így, nekem bőven elég, sokkal boldogabb vagyok". Az igazság az, hogy egy gyáva sz@r vagy, aki nem meri sem megmérettetni magát, sem felelősséget vállalni az életéért.

A gond az, hogy majd eljön az idő, amikor kénytelen leszel...

2011. ápr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"így sokkal bologabb vagyok, mint családdal"

Ilyen összehasonlítást csak akkor tehetnél, ha már mindkettőt próbáltad volna: jó prostik, kontra boldog család. Így viszont ez a kijelentésed teljesen hiteltelen.


Amúgy meg senkinek semmi köze ahhoz, hogy hogy éled az életed, felnőtt ember vagy, aki képes saját döntéseket hozni és vállalni azok következményét.

Tehát ha a te szemedben ez nem gáz, akkor mások szemében sem kellene, hogy az legyen, hiszen ezzel senkit nem bántasz, senkiben semmiféle kárt nem teszel, innentől kezdve ez csakis a te ügyed és másoknak nincs beleszólásuk.

2011. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Épp azért nem akarok családot, társat, mert felelôsségteljes felnôtt vagyok... aki számára megfelelô döntéseket hoz.
2011. ápr. 9. 13:54
 6/20 anonim ***** válasza:
Beszéljük ezt meg 40 év múlva, amikor az én életemet pergetem le a szemem előtt, ami tele volt boldogsággal, élettel, egy társsal, akiért az életemet adtam volna és csodával..Neked mid lesz? Prostilistád..szánalmas vagy és gyáva féreg!
2011. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

Drága barátom egy FÉRFI szembenéz a problémáival. Azt írod, hogy "teljes kudarc vagyok férfiként, ezért is nincs kedvem csajozni" Szóval te nem így érzed jól magad, csak egy nyúl vagy, aki homokbadugja a fejét. A homokba dugott fejű nyuszikat, meg jól megkúrj@ az élet hátulról, ahogy a Csernus mondaná! :D :D

"utálom a testem" Egy Férfi nekiáll, és átformálja a testét...

Mindegy, a te életed, nem az enyém :)

HOgy lehet valaki boldog úgy, hogy közben utálja magát, és ilyeneket mond magáról? Sehogy :))) Áltatod magad a hülyeségeiddel.

2011. ápr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Két dolgot mondok, illetve kérdezek:

Valóban boldog vagy, vagy csak egy csalódás okozta esetleges boldogtalanságtól menekülsz?

Ha tényleg boldog vagy, akkor miért másoknak akarsz megfelelni?

2011. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Szerintem a motiválatlanság nem gyávaság...

És igyekeznék megoldani a problémáim, ha képes lennék rá. Amenniyben nem tudom, akkor jobb híján beletörôdök.

2011. ápr. 9. 14:23
 10/20 anonim ***** válasza:

Akarsz nemkudarc lenni?Vagy így tök szuperjó őrületesen boldog minden ahogy van?Ha igen,akkor megmaradsz magadnak és nem kell neked semmi.Ha rájössz,hogy nem jó egy helyben toporogni és csak unatkozni,nem csinálni semmit,és nem megosztani semmit senkivel,akkor majd nekiállsz változtatni.Vagy nem állsz neki és marad minden a régiben.Te döntöd el mit akarsz és mit nem.

Az egészséges boldog élet része a család,a szerelmek,önmagunk elfogadása és főleg szeretete és az,hogy másokat szeressünk,megtapasztaljunk dolgokat.Ebből levonhatod a következtetést, hogy bizony vannak olyanok,akik szerint nem kerek egész az "életmódod."

2011. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!