Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lepődik meg mindenki...

Miért lepődik meg mindenki folyton azon, hogy a barátom foglalkozása buszsofőr?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 20:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
79%
Miert te 1 Egyetemi Tanar vagy ? vagy egy orvos? Mert akkor en is meglepodnek :O
2011. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 ava87 ***** válasza:
100%
Én akkor lepődnék meg, ha azt mondanád, hogy sírásó, az olyan morbid kicsit (elnézést kérek minden sírásótól, nem sértésnek szántam). De mi van abban, hogy buszsofőr? Az is egy hétköznapi foglalkozás (számomra az egyik leghétköznapibb, hiszen minden nap utazom buszon, így minden nap látok sofőrt is).
2011. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem.
2011. júl. 13. 20:38
 4/19 anonim válasza:
100%
Amugy igaza van semmi meglepo nincs benne.
2011. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Nekem apum buszsofőr. Ha én mondom valakinek meglepődnek de jó értelemben. Mindenki azt mondja, hogy tisztelik amiért kibírja azt a sok hülyét akik próbára teszik egész nap. Nincs ebbe semmi különleges. Az érdekesebb lenne ha nem dolgozna.


17/L

2011. júl. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok benne biztos, de szerintem fiatal vagy. lehet, hogy ezért lepődik meg mindenki, mert a buszsofőröket általában bajszos-szakállas-nagy hasú bácsinak képzelik az emberek. szerintem...:)
2011. júl. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

a legjobb barátnőm NAGYIJA! buszsofőr. na, ezt nem mindenki mondhatja el magáról :)


amúgy tök vagány dolog sztem. én már egy autó vezetésénél sem tudom kiszámolni, h hol van a széle. egy buszt vezetni meg pláne nehezebb :)

legyél rá büszke! ami fos a dologban, h gondolom nem tömik meg a zsebét... pedig nagy felelősség...

2011. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez egy teljesen tisztesseges foglalkozas. Nem lehet, hogy neked valamilyen tipikus ertelmisegi munkad van es azert lepodnek meg? Mert alt. keves ferfi viseli el, ha a nonek nivosabb munkaja van.
2011. júl. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen munkám, egy boltban vagyok elárusító, és csak 4 év korkülömbség van köztünk.
2011. júl. 14. 08:59
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert manapság egyesek szerint aki nem diplomás az már nem is ember. És a sznobok el sem képzelik, hogy vannak dolgozó emberek is.
2011. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!