Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lepődik meg mindenki...

Miért lepődik meg mindenki folyton azon, hogy a barátom foglalkozása buszsofőr?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 20:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
kb nekem is az 50-es,kopaszodó,bajszos kövér urak jutnak eszemben..legalábbis a kunság volánnál a 90% ilyen.pl ma is,egy ilyen volt a sofőr.
2011. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
100%
Mert a buszsofőrök végigkufircolják a meló közben felkínálkozó "hölgyeket". Egyes nők számára a buszsofőröknek különös feeling-je van. Ha a pasid nem pocakos, büdös lehelletű gnóm, akkor sok esély van arra, hogy akad díszkísérete a körútjai során. Egy régi barátom 15 évig volt buszsofőr, egy régebbi barátnőm előző hapsija is buszsofőr volt. Neked nem szóltak előre? Csak csodálkozva néznek?
2011. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%
Szerintem ez tök normális foglalkozás, talán ritka a környezetedben a buszsofőr foglalkozás, azért lepődnek meg az emberek.
2011. aug. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert a környezetedben kevés fiatalember dolgozik felelős, tisztességes állásban. Ez a meglepő sokak számára.
2011. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
65%
igen a buszsofőrök nem a hűség példa képei,mert minden második nő egy nagy büd ös kur va. egy öreg buszos!
2011. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a kora miatt, ha fiatalok vagytok... mert azért az emberekben a buszsofőrről mint olyanról egy 40-50 év közötti kopaszodó, kicsit lepukkant emberke jut eszébe, vagy esetleg az a konkrét ember, akivel nap mint nap találkoznak...
2011. aug. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hogy miért?Mert idioták azért!Mond meg nekik hogy neki legalább van pénze és dolgozik a sok lébecoló diplomással ellentétben.....és ha jól tudom a buszsofőrök nem keresnek annyira rosszul.
2011. aug. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyébként meg az érdekes az hogy külföldön nem így tekintenek egy busz sofőrre,nem tudom csak válunk ilyen idióták az emberek és a hozzá állásuk!Pl ausztriában a kukást nem nézik le,bár úgy tudom hogy külföldi nem is lehet csak osztrák állampolgár és ha jól tudom 2000 eurót keresnek!
2011. aug. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mert a 10en 20on évesek el sem tudják képzelni,hogy van aki szereti ezt csinálni,nem vágyik egyetemre,vagy azt,hogy hiába van végzettsége az embernek "csak" buszsofőrként tud elhelyezkedni. Sokan álomvilágban élnek,sokaknak meg marha nagy arcuk lesz ha bekerülnek az egyetemre.

Amugymeg ez egy teljesen tisztességes munka. Apropó kukás..nekem az egyik haverom sokáig csinálta,és nem egy lepukkant,koszos,alkoholistát kell elképzelni.Csak simán megérte anyagilag,mert 2kilót simán hazavitt egy hónapban,egyébként kb kihalásos alapon lehet bekerülni a kukások közé:D Ez vicces de így van..

Én azt mondom aki dolgozik azt nem kell lenézni,bármit is csinál,kétkezi,vagy értelmiségi munkát,hasznos a társadalomra,nem mások pénzéből meg segélyekből,vagy anyuci nyakán (ez még a jobbik eset) lébecol.

2011. aug. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!