Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire számít...

Férfiak! Mennyire számít "annak a bizonyos nőnek" a foglalkozása? Kort is írj!

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha megismerkedsz egy szép, kedves nővel, és kiderül, hogy csupán egy bolti eladó egy plázában, vagy egy pincérnő, esetleg egy mezei sminkes, vagy épp egy doktornő?
2011. szept. 10. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
ne legyen go go táncos vagy kurv@ és akkor semmi gond:) 30F
2011. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
engem is érdekelne :)
2011. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

Átlag férfinél biztos nem hátrány, ha átlagos állása van a nőnek, mert a férfi jobb szereti, ha ő keres többet. Legalábbis én a páromból indulok ki, őt frusztrálja, hogy kicsivel többet keresek. :)

Egyébként mi az, hogy csupán(!) bolti eladó, pincérnő? Ennek szégyennek kéne lenni? Több nő rendelkezik szakmával, mint orvosi diplomával...

2011. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Én mondjuk nő vagyok, de eddig egy férfinek sem számított, hogy felszolgálóként dolgozom - volt tanár, vállalkozó, asztalos és tolmács partnerem is.
2011. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi a férfi foglalkozása, bár én azért tartom kicsit badarságnak, mert ha nagyon tetszik neki, később lehet csiszolni, ösztönözni, hogy tanuljon stb.
2011. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom hála isten :)
2011. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
"Egyébként mi az, hogy csupán(!) bolti eladó, pincérnő? Ennek szégyennek kéne lenni? " Hát miért, nem az?
2011. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Most gondoljuk el, hogy adott egy 20-as évei végén járó diplomás pasi, milliós kocsival, irodai állással és megismerkedik egy nővel, aki egy plázában eladó?? Ez azért gáz, nem? A nőnek persze nem, de a férfinak ezzel "felvágni" a többi hasonlóan elit barátai, ismerősei közt?
2011. szept. 10. 18:53
 9/21 anonim ***** válasza:
53%

"annak a bizonyos nőnek"

Kinéztem az ablakon, de nem láttam senkit:((


xd

2011. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Bár férfiaknak tetted fel a kérdést, nőként válaszolok a tapasztalataim alapján. Egyetemista vagyok, bár nem így kezdem az ismerkedést. Azt veszem észre, hogy igenis számít, hogy ki, mit végzett, vagy épp hol tanul. Ez olyan, mint egy piramis számomra, vannak szakmák a csúcson, majd ez fokozatosan csökken, de a legtöbb férfit közel a csúcs motiválja. Sokszor veszem észre, hogy felcsillan a velem ismerkedők szeme, ha tudják minek tanulok, még pofátlanul meg is kérdezik, ebben ugye sok pénz van?- majd boldogan mosolyognak. Természetesen nem jár együtt a végzettséggel az intelligencia, normális viselkedés, ezért sok diplomás ember tud elrettentően viselkedni, és egy szakmunkás is lehet felemelő társaság. Összességében azonban számít.
2011. szept. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!