Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi legyen? Vállnak a szülők.

Most mi legyen? Vállnak a szülők.

Figyelt kérdés
Úgy néz ki költözés lesz, viszont én nem akarok se az állandóan ordibáló anyámmal, vagy a bármit csinálsz rossz apámmal élni külön. Úgy gondoltam elmegyek világgá aztán lesz ami lesz, úgysincs itt senki és semmi ami miatt érdemes lenne maradnom.
2011. júl. 13. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
ok, de előtte tanuld meg, hogy a válni 1 L. utána mehetsz. sok szerencsét!
2011. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jólvan baz+ 2 napja nem aludtam egy percet sem!
2011. júl. 13. 23:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Mindenki tudja, hogy nem fogsz elmenni világgá, mert akkor nem itt lennél, hanem mondjuk a MÁV weboldalán (: .

Te csak azt akarod, hogy valaki marasztaljon téged és sajnáljon, ezért írtad ki a kérdést.

2011. júl. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Álmosan is 1 L.
2011. júl. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem megyek vonattal arra nincs pénzem marad a lábbusz
2011. júl. 13. 23:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én párom régen világgá ment kevés pénz nélkül és nyelvtudás nélkül. Vissza fele már nem volt pénze mégis haza jutott.
2011. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Argloss ***** válasza:
Ha elválnak akkor máshogy fognak viselkedni... De ha utálod őket akkor jelentkezzél kollégiumba, menj el diákmunkára aztán élj magadban... Az ordibáló szülő még mindig jobb, mint a semmilyen szülő...
2011. júl. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nincs diákmunka a környéken... kollégium meg nincs nyáron, év közben pedig belakják a messzebbről jöttek
2011. júl. 13. 23:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy ha elválnak,akkor másak lesznek,de lehet rosszabak,stresszesebbek.Engem anyám egyedül nevel,de nekem a szüleid keveréke,szóval állandóan ordibál és bármit csinálsz rossz.Én szerencsére most megyek egyetemre szóval én elköltözök,de ha még kiskorú vagy ezis nehezebb.Énis 100x akartam világgá menni(elis indultam párszor)de végül itt maradtam.
2011. júl. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Még mindig jobb 1 kiabálós anya vagy 1 rossz apa mint a 2 egyszerre;)
2011. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!