Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legyek reggel miért szállnak...

A legyek reggel miért szállnak az arcunkra és miért nem hagynak aludni?

Figyelt kérdés
Nem hagyott tovább aludni egy légy ma reggel, folyton rám szállt mintha élvezte volna, hogy idegesíthet. Nem értem miért szállnak ránk reggel, és miért nem inkább az ablakon csücsülnek?
2010. jún. 20. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet éjszaka megizzadtál és azt érezte. Be voltál takarózva így csak az arcodra tudott szállni. Miért nem csaptad le? CHEMOTOX-ot neki!!!!
2010. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Rám pl. sose szállt még reggeli ébresztő gyanánt egy légy sem. Biztos büdös vagy.
2010. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell,hogy büdös legyen,mondjuk én sem vagyok az,és mégis ha egy légy bennt van a lakásban az biztos az arcomra száll és nem hagy aludni,roppant bosszantó,m,ert addig csinálja mí fel nem ébredek teljesen.Azt nem tudom miért,de ismerőseim is ezt mondják.
2010. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!