Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy párválasztásnál mindig a...

Egy párválasztásnál mindig a szülők véleménye szerint kell választani, mindig nekik jók a megérzéseik?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem a 18 év alatti "kapcsolatokról" beszélek, hanem azokról akik már elmúltak 20.
2011. júl. 14. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem törvényszerű, de sokszor igaz, hogy a lányhoz nem illik a férfi ,akit választott, emiatt szülőkkel összevesznek, vagy épp fordítva. Pár év és kiderül, hogy igaza volt a szülőknek sokszor. Vagy épp nem. Semmi sem törvényszerű ilyen kérdésekben...
2011. júl. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Nyilván nem ők jelölik ki a párt, de megfontolandó a tanácsuk. Hosszú távon a szerelemnél sokkal fontosabb a hasonló értékrend, közös célok, stb. Ezt az ember a kapcsolat elején hajlamos elfelejteni, de idővel elő fognak kerülni azok a problémák, amiket a szülők általában előre tudnak, hiszen ők neveltek, ismernek, a másikba pedig nem szerelmesek, tehát objektíven látják.
2011. júl. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem tudom, nekem soha meg sem fordult a fejemben, hogy egyáltalán valamennyire is az véleményük szerint kéne választanom. Hát még mindig!?
2011. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Magad dönts,hogy te boldog vagy azzal az emberrel,avagy sem.A szülők véleményét érdemes figyelembe venni,a kapcsolatot az ő szemükkel is megvizsgálni.Aztán később kiderül,hogy igazuk volt-e a szülőknek.
2011. júl. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Az, hogy az ő kapcsolatuk milyen a menyükkel/vejükkel, egy dolog. De a lényeg az, hogy a férj és feleség kapcsolata jó legyen.


Pl. Az én exem édesanyjával prímán kijöttünk, de az exemmel nem. A végén volt, hogy már azon izgultam, hogy csak nehogy kettesben maradjak vele...

2011. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%

Senkire, csakis magadra hallgass.


Ha anno a szüleimre hallgatok, akkor ma nincs férjem és négy szép gyerekem.


Ha rosszul sül el, abból is tanulsz. De az önállóság fontos, hisz te, csakis te vagy felelős az életedért. Senki más.

2011. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Párt neked kell választanod a te életed a szüleid tanácsot adhatnak de a választás a tiéd.
2011. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És ha kijelentik, hogy nekik kell tetszen, és hogy nem is szükséges egy pár mert otthon is jól megvagyok?
2011. júl. 14. 15:15
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen szülőket addig kell elhagyni, míg nem teszik tönkre teljesen az életedet.
2011. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Csak a fenti kérdésre válaszolva: tapasztalat alapján azt mondom,hogy akire anyám azt mondja,hogy nem illünk össze,mindig kiderült hogy igaza van.Ugyanugy kedves volt velük,meg minden.

A férjemre azt mondta hogy szerinte ő az aki nekem kell.

Beigazolódott.

Nem mondott ennél többet,sosem szolt bele semmi ilyenbe,csak amikor kérdeztem,elmondta a véleményét finoman.


De arra reagálva amit utána irtál kommentben...ez már idiótaság,be se mutatnám csak esküvőkor...

2011. júl. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!