Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire igaz, hogy párválaszt...

Mennyire igaz, hogy párválasztásnál az ellenkező nemű szülő mintája alapján választunk?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értve, hogy ha jó volt vele a viszony, akkor hasonlót, ha rossz, akkor az ellentétét. Persze eltérés lehet, mert ez inkább tudatalatt működhet (pl. amikor valaki alkoholista apa után alkoholista férjet "választ").
2011. szept. 13. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nálam nem így volt, egyik irányba sem.
2011. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez az emlősök nagy részénél így megy, lehet benne valami. Például a lovak esetében a csődör is sokszor csak olyan kancát választ, amilyen az anyja volt. És annyira azért nem állnak messze az emberi ösztönök az állati ösztönöktől.
2011. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekem alkoholista és egy szemét az apám.A pasim abszolút nem ilyen.Sosem tudtam volna olyan pasit választani mint apám se külsőleg se belsőleg mert utálom.
2011. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egy elmebeteg súlyos depressziós gyűlölködő anyám van.Olyan feleséget keresek aki 100 százalék az ellentéte.Aki egy kicsit is hasonlít rá .....
2011. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Akkor én egy szellemmel járnék, mert még nem nagyon láttam az apámat.
2011. szept. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Nálam sajnos ez van: apám elég sokat alkoholizált és néha be is bolondult, és pont egy ilyen társat szereztem magamnak, sőt 20 évvel idősebb is nálam. Igaz, nem olyan sokszor rúg be, de őrülten féltékeny típus és olyankor cirkuszol. Nagyon szeretem őt (nyilván nem amikor ilyen), de az a havi 1-2 balhéja elrontja a csodálatos időt amit együtt töltünk békességben és utazgatunk, sétálgatunk, éttermekbe, moziba járunk. Amúgy sokkal többet törődik velem mint amennyit a hülye apám törődött a testvéreimmel és velem egész életemben.
2011. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Nekem nincs bajom az apámmal, különösebb baj sincs vele, de nem kéne olyan pasi mint ő. Semmilyen téren. A párom inkább olyan mint én csak férfi változatba.
2011. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Pszichológiailag van benne ráció, nagyon is, de ez annál sokkal összetettebb dolog, hogy azt mondjuk, ez örök érvényű igazság. Az én apám pedofil, logikus, hogy nem ilyen férjet szeretnék.
2011. szept. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ezért is írtam, hogy akinek az apja/anyja elrettentő példa számára, az a párválasztásnál pont az ellenkezőjét keresi, mint amilyen az említett szülő.
2011. szept. 13. 19:12
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

off:19:03-mas!

Ez nagyon szomorú:(Hogy tudtad feldolgozni,h apud pedofil?

2011. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!