Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarja a férfiakat a párválas...

Zavarja a férfiakat a párválasztásnál, ha egy nőnek nincs jogosítványa?

Figyelt kérdés

Nem igazán érzek vágyat arra, hogy vezessek. Egyrészt mert ügyetlen vagyok, félős, lassú, még az is lehet, hogy balesetet okoznék. Másrészt az én családomban se volt soha kocsi, ahhoz vagyok szokva, hogy ha valami messzi helyre kell menni, akkor busszal megyünk (amit egyébként kényelmesnek és jónak tartok), városon belül pedig gyalog, nekem ez a természetes. Szerintem ha valahogy megszerezném a jogsit, még akkorse használnám.


És szóval ara lennék kíváncsi, hogy elvárás-e a mai világban, hogy egy nőnek legyen jogosítványa?


2011. jan. 2. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. A legtöbb férfi nem szívesen engedi vezetni a barátnőjét, feleségét. A legtöbb azt hiszi, csak ó tud vezetni, egy nő nem.
2011. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb férfi örül neki, hogy nem kell veszekedni ki vezesse a kocsit, úgyhogy nyugi :)
2011. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%
A férfiaknál egyenesen előnyt jelent, ha a nőnek nincs jogosítványa, ugyanis a nők nem tudnak vezetni ergo nem fogják összetörni a kocsit.
2011. jan. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna.
2011. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezen feleslegesen aggodsz.
2011. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, mint ahogyan te leírtad. Elmúltam 50 éves és még soha nem volt abból hátrányom, hogy nem volt és nincs is jogosítványom.
2011. jan. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
Azt mondta egyszer egy pasi, azért jó, ha a nőnek van jogsija, mert ha valahova együtt mennek, akkor a pasi ihat, mert a nő haza tudja vinni :) Szerintem max ennyi hátrányod lehet belőle (párválasztás terén).
2011. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem lenne belőle hátrányod..mondjuk az én párom örül, hogy vezetek, mert elég sokat vezetünk 5-6 órákat egy nap és tudjuk váltani egymást :)
2011. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
lehet, hogy zavarná, de ha szeretn ezt fogja hátrányként felhozni neked, legtöbbnek akkor lenne nagyon praktikus, ha éppen társasában vagyok v étterem stb ahol alkoholt fogyaszt, kéznél lenne egy "ingyen" sofőr, de hát ezért találták ki a taxi szolgálatot szerintem. Amúgy pedig egy férfi jobban szereti ő saját maga vezetni az autót, és kézben tartani a dolgokat !! főleg ha te egy félős tipus vagy ez józan gondolkodású ember nem erőlteti ezt a dolgot, hanem megérti. Elvárás talán olyan szinten lenne, hogy munkahely stb.. neked az "elvárásokkal" van gondod, keress olyan partnert akinek nincsenek "elvárásai" hanem elfogad annak aki TE vagy és olyan amilyen !!
2011. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

Semmi gáz.

Szó szerint.

:))

2011. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!