Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az ilyen? Minek...

Milyen anya az ilyen? Minek az ilyennek gyerek?

Figyelt kérdés

Ma a villamoson előttem szállt fel egy anyuka a kislányával, a beszélgetésből kiderült, hogy 1. osztályos. A kislány boldogan és büszkén mesélte, hogy milyen ügyes volt a suliban, és nagyon aranyosan azt fejtegette, hogy végre megértett valamit, amit eddig nem sikerült, és ennek láthatóan nagyon örült. Az anyja feltűnően nem figyelt rá, látszott rajta, hogy k*rvára nem érdekli, unottan nézett ki az ablakon. Aztán szóba került, hogy elvesztett pár színesceruzát a kislány, ekkor bezzeg felélénkült a kedves mama (idézem):


"te is olyan nyomorék vagy b*meg, mint apád! én nem veszek neked többet, azt elhiheted...nem érdekel engem a tanítónéni, nem kapsz több sz*rt"


Olyan rosszul éreztem magam, nagyon sajnáltam a kislányt. Ennyire leszarni, hogy okos, és így beszélni vele pár színes ceruza miatt...a kislány nem tűnt szomorúnak, úgy tűnt, már hozzászokott...


2010. dec. 13. 20:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

ez most engem is elszomorított, sajnálom szegény kislányt.

tényleg elég sok ilyen anya van. az ilyennek felesleges gyereket vállalnia.

2010. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyet látni sajnos.Ez azért is bosszantó mert sok ember mit nem adna egy gyerekért.Amúgy sok az emberek baja,elhiszem h tele van a tökük a mai viágban de nem a gyereken kéne bosszút állni.Mért nem ajánlottad a nőek a magne B6-ot.Nekem a dréga szomszédom olyan h van egy értelmes kis ovis lánya,aki elég talpraesett és értelmes ez meg állandoan ordibál vele,a gyerek most is ordit.Volt már h épp neteztem a sobába és éél tájt hallom h a kislány kijött a lépcsöházba a lakásbol és mondja segitség segitség.Már gondoltam rá h egyszer megemlitem a csajnak hogyha ezt így folytatja akkor rosszul jár.Sokszor sajnos nem tudni mi lenne a helyes,mert nincs hozzá közünk.De már nagyon azon vagyok h kiosszam.Amúgy vanak olyan esetekis amikor a kigyerek kezelhetetlen és az emberek ondjuk márcsak azt látják h az anyja szigorú vele pedig vannak elözmények is,persze nevelés kérdése,itt is a szülö a hibásabb,de valljuk be vannak a gyekeknél dac korszakok vagy a serdülö kor amikor kicsit meg kell fogni a gyerekeket.Amit leirtál azon látszott h vagy az anyukának tele a töke a hátköznapokkal vagy nem nagyon akarta a gyereket csak van.Sajnálom szegényt!
2010. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

:( szegény kislány:( nem értem, hogy monthat valaki olyat egy kislányak hogy is olyan nyomorék vagy b*meg, mint apád

ekkora bukoot

2010. dec. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szomorú, pedig rengeteg ilyen szülő van sajnos.

Nem a gyerekük a legfontosabb számukra, párkapcsolati gondjaikat rajtuk töltik ki és nem értékelik, azt, hogy egészséges, okos gyerekük van, pedig sok szülő mit nem adna ezért...:(Viszont, ahogy mondtad okos kislányról van szó, bízom benne, hogy ,megtanulja kezelni ezeket a dolgokat és ő nem ilyen lesz majd később a saját gyerekével.

2010. dec. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

Én nem sajnálom.

Akik gyerekkorban átlagnál keményebb szavakat kapnak a szülőtől. Azokból később talpra esettebb ember lesz.

Nekem senki ne mondja h kis gyerek ide v oda.

Megtanulja h kell kezelni 1olyan helyzetet amikor kicsit elindul a szekér.


A való világban nem 1 ember példa erre a módszerre. és megvédik magukat.

18/F

2010. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Az utolsóval egyetértek. Körülöttem sok ilyen ember van és többre is vitték, mint én a teljesen kiegyensúlyozott gyerekkorommal és a szülők túlféltésével.
2010. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

"Én nem sajnálom.

Akik gyerekkorban átlagnál keményebb szavakat kapnak a szülőtől. Azokból később talpra esettebb ember lesz."


Te aztán rohadt okos vagy. Velem is így bántak, és olyan szerencsétlen lettem, hogy a lakásom bárminemű elhagyására napokig rá kell készülnöm.

Bár te biztos tudod, hogy kell jól gyereket nevelni, hisz annyit felnevelhettél már.

2010. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

20.57

Jólvan olvasd át még 1x. majd megérted sokadjára.

Neked az értő olvasásod is ráment a neveltetésedre. ;)

Jajj de huncut voltam most.

2010. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon sok hasonlo szulo van ilyen, s ezert van ennyi tini pl. Akinek nincs onbizalma, hite onmagaval szemben.

Tehat elkenyeztetni nem kellene egy gyermeket, de odafigyelni Ra es normalis hangnemben beszelni Vele az lenne a minimum.

2010. dec. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

"Jólvan olvasd át még 1x. majd megérted sokadjára.

Neked az értő olvasásod is ráment a neveltetésedre. ;)

Jajj de huncut voltam most."


Értő olvasás? Mi fán terem az ilyesmi? Vagy talán értelmezőképességre gondoltál?


Egyébként meggyőződésem, hogy a szövegértelmezés nem annál problematikus, akinek ezt címezted, hanem nálad.

2010. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!