Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálja vagy igaza van?

Túlreagálja vagy igaza van?

Figyelt kérdés
Helló!6.as vagyok angol tagozatos osztályba járok.Tavaly 3-4 négyesem volt egész évben. Most már szereztem 2 négyest és a matek röpdolgozatot is elszúrtam szval az hármas lesz szerintem.Anyám amikor megkaptam a négyest azt mondta h szarjam le, de most azt mondja h ha többet tanulnék akkor jobb jegyeim lennének mert nem ehhez van hozzászokva. Vélemények? Nekem kéne többet tanulnom? Vagy ő reagálja túl?
2011. okt. 16. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ennyből nem derült ki, mennyire állsz jól-rosszul, ahhoz képest, mit tudnál.
2011. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gaza van tanulj többet, nem piszkálni akar csak szeretné ha te lennél a legjobb
2011. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Tanuljááál!!
2011. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Első:a többi jegyem ötös és az a két négyes is nem egyfajta tárgyból van...és egyébként is tanulok de sztem nm olyan rossz jegy a négyes de m1...ennél vannak sokkal rosszabak az osztályban két embernek már egyese is van meg minden de azért még én tanuljak...meg az h amikor megkapom akkor azt mondja h nm számít most meg...
2011. okt. 16. 15:44
 5/9 sumergo ***** válasza:
Biztosan vannak nálad jobb tanulók is az osztályban, ne azokhoz mérd magad, akik nálad rosszabbak. Szerintem igaza van édesanyádnak. Tanulj, minél jobban!! Nem rossz az, ahogy állsz, de ha lehet jobb is, ne érd be ennyivel.
2011. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

EMBEREK GONDOLKOZZATOK MÁR

tavaly 3-4 db 4ese volt egész évben!!!!!

idén meg eddig 2 db 4es, meg talán egy 3as.. HOVA TANULJON ENNÉL JOBBAN?!


nyugodj meg, ez nem katasztrófa, sokkal jobb tanuló vagy mint pl. én voltam 6.ban. anyád túlreagálja

2011. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem a többiekhez képest kell jól tanulnod, az nem számít hogy az osztályba a többiek mit teljesítenek. Továbbtanulásnál sem fog senkit se érdekelni, hogy de "gipszjakabnak több az egyese mint nekem", ezzel ne foglalkozz.

Amúgy a jeles tanulókból úgy lesz egyre rosszabb tanuló, hogy engedik becsúszni a négyeseket, hármasokat, és így tovább. Anyukád az első két négyesnél valószínűleg úgy volt vele hogy egyedi eset, de a harmadiknál (ami már ráadásul hármas) már természetes, hogy szól, nehogy tovább romoljanak a jegyeid.

2011. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sumergo ***** válasza:

Off:

Gondolkozunk, ezért írtuk, amit írtunk. Szerinted buzdítanunk kellene további rontásra????? Te biztosan szintén tanuló vagy még, ezért vagy ezen a véleményen. (Ha pedig felnőtt, akkor gondolom nem voltál valami jó tanuló!)

2011. okt. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

de milyen rontás? basszus nem lehet full kitűnő egész évben...


nektek meg nem volt soha rossz napotok? amikor mondjuk olyan szar kedvetek volt, hogy nem tanultatok és hopp egyszer becsúszott egy pár rosszabb jegy?

2011. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!