Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarázkodom kéne egy retardá...

Magyarázkodom kéne egy retardált, antiszociális kreténnek?

Figyelt kérdés

A párom öccse sokkal fiatalabb nálam. Egy nagydarab gyerek lett, nem szeretnék fölösleges ítélkezésbe menni, de egy IQ fighter. Teljességgel antiszociális. Néha tök jó fej, néha meg a gátlások és az emberség teljesen kivész belőle. Ebből kifolyólag összeszedett már néhány priuszt, felfüggesztettet, rendőrségi ügyek tucatját. Most nagynak érzi magát, mert évekkel ezelőtti verekedésért revansot tudott venni, jól helybenhagyta az egykori ellenségét. Persze megint rendőrségi ügy. A srác vielt dolgai még olyanok, hogy évekkel ezelőtt a párom autóját elkötötte és összetörte. De felelősséget semmiért nem vállal. "Miért vágtad le a nővéred asztali lámpájáról a zsinórt? - Mert kellett" - na kb ez az egész gyerek személyiségrajza.

Tegnap délután átugrottam egy ismerőshöz. Egy nálam idősebb, szingli nő, akivel közösen szoktunk kutyázni, néha közösen üzletelni, mert ő is ugyanabban dolgozik, mint én. Összejárunk vele szilveszterkor, stb, stb. Tegnap ott ülök a teraszán és beszélgetünk, erre kis sógor odaáll a kapuhoz. Meredten rám bámul. Köszönök neki, nem fogadja, hanem valami olyan tömény rosszindulattal méreget és elkezdi felém lengetni az öklét. A tekintete egy pszichopataáéhoz hasonlatos, vagy mint a gengszterfilmekben, olyan "vigyázz magadra mert....".

Jól beégettett az ismerős előtt, de elment. Később felhívom telefonon, mondom: - Mi van, minek álltál oda, mi bajod velem? Erre ő: "te köcsöööőőőőg, mécsalód (miért csalod) a nővéremet teeeeeee, kőcsőőőőg.

Annyit mondtam neki, hogy menjen a p.cs.ba, hülye, az egy közös ismerős és a nővére is tudja, hogy ott vagyok. Aztán a párom is mondta neki később, hogy állítsa le magát.

Namost félni én nem félek a sráctól, de sajnos tartani néha kell tőle, mert ha eldurran az agya (ha van) akkor képes megrongálni az autóját annak, akire haragszik. És nincs semmije, tehát rajta bármit behajtani lehetetlen. És olyan rossz érzés volt az a tömény negatív rosszindulat, ahogy olyan fenyegetőnek szánt módon méregetett. Nem tartozom neki magyarázattal, de idegesít a sztori. Ami ráadásul teljesen abszurd és alaptalan.


2011. júl. 15. 08:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
viktimológia - totál áldozatnak mutatod magad. Akkor mit vársz?
2011. júl. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
A stílusod alapján egy szinten vagytok.
2011. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő! Ez valami rossz vicc?
2011. júl. 15. 09:51
 14/18 anonim ***** válasza:
ma 09:12-es Vagyok nem ez szakértelem. - komolyan
2011. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Őszintén felkeltetted az érdeklődésemet. Ugyanis azok a tulajdonságok, amiket a srácról leírtam, bennem sosem voltak. Én büntetlen vagyok és soha nem vittek el a rendőrök, soha nem voltak "zűrjeim", soha nem szoktam fenyegetőzni. Nem vagyok tökéletes, de elhatárolódom mindennemű erőszaktól és arroganciától.

Viktimológia és áldozatság? Miért? Hogy kéne leírnom azt, hogyha alaptalanul megvádol valaki, kötekedik és fenyeget? Az nem önsajnálat, puszta tényközlés.

Vagy akkor elítélendő az is, aki feljelentést tesz, mert leütik és kirabolják az utcán?

2011. júl. 15. 10:26
 16/18 anonim ***** válasza:

viktimológia - áldozattan


zsák a foltját

2011. júl. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de ennek mi köze ahhoz, hogy a lány öccse egy paranoid seg_gfej?
2011. júl. 15. 10:49
 18/18 anonim ***** válasza:
Üvöltsd le a fejét. - ez nem szakmai tanács - és már is nem lesz veled ilyen. Ha ismerős lánnyal akivel beszélgetsz szólj neki előtte, hogy elnézést, akár utána egyből ott.
2011. júl. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!