Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgős! Hogy mondjam meg,...

Sürgős! Hogy mondjam meg, hogy nem megyek el velük "bulizni"?

Figyelt kérdés
Átmentünk a KRESZ-vizsgán, így a csoport úgy döntött, hogy meg kéne ezt ünnepelni. Fanni (a csoport egyik tagja, akivel jól összebarátkoztam) szervezi az egészet ő hivosgatja az embereket h mikor, hol lesz. Egy kis csárdában lenne ma 6-tól. Úgy volt, hogy előző héten lesz megtartva, én már a fodrászhoz is elmentem, de az utolsó pillanatban lett lefújva, mivel a többségnek nem volt megfelelő az időpont, úgyhogy nagyon mérges lettem a szüleimmel együtt. Most (egy hét múlva) lenne megtartva, de így is csak 5-en lennénk a 12-fős csoportból. Apa dolgozik (mivel aratnak), tehát se elvinni nem tud, se hazahozni. Anya pesig nem akar elengedni, de én sem akarok menni! Mit mondjak? Milyen kifogást, hogy ne tűnjön kifogásnak, ha nem racionális érvnek? SOS!
2011. júl. 15. 15:14
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
16%
Miért nem akarsz elmenni?
2011. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
16%
Miért nem az őszinte okokat írod?
2011. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy miért nem? A szüleim nem akarnak elvinni, ez elég nyomós érv. Anya nem szeret mászkálni a városban, és az odaút is fél óra kocsival :( Ha dicsoról lenne szó, elengednének, de ennek semmi értelme. Alig lennénk egy páran.
2011. júl. 15. 15:18
 4/30 anonim ***** válasza:
67%
Nem engednek el a szüleid. Nincs pénzed.
2011. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Őszinte okok? Ezek az őszinte okok, csak nem akarom őt megbántani azzal h nem akarok elmenni. Eddig olyan lelkes voltam, de ha a szüleim nem engednek, akkor tudom, milyen idegesek szoktak lenni, és már azzal le lenne rontva az egész napom!
2011. júl. 15. 15:19
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem vennék piát Minek az?! XD
2011. júl. 15. 15:19
 7/30 anonim ***** válasza:
52%
De nem értem, eddig se akartál menni, vagy csak azért nem akarsz, mert úgyse engednek? Vagy csak, mert nem tudnak elvinni?
2011. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
41%

Aha, tehát discoba gond nélkül mehetsz, de iszogatni a barátaiddal nem? Ne kend már a szüleidre...


Egyébként feltalálták már a tömegközlekedést, tudod, azoknak az embereknek, akiket nem tudnak fuvarozni a szüleik.

2011. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
23%

pedig akármit mondasz, kifogás lesz.


hol laksz, nincs busz vagy vonat? ha átbulizzátok az éjszakát, akkor meg mész haza a reggeli elsővel.


bocs, de engem sosem cipelgettek a szüleim semmilyen buliba, mégis el tudtam menni elég sok helyre.

elhiszem, h mérges vagy, h múltkor lefújták, de megesik az ilyesmi, gondolom nyomós okuk volt rá.

2011. júl. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

tömegközlekedés...jó vicc XD

Az én szüleim buszra se engednek. Apának munkahelyi ártalom, mivel rendőr volt

2011. júl. 15. 15:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!