Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgős! Hogy mondjam meg,...

Sürgős! Hogy mondjam meg, hogy nem megyek el velük "bulizni"?

Figyelt kérdés
Átmentünk a KRESZ-vizsgán, így a csoport úgy döntött, hogy meg kéne ezt ünnepelni. Fanni (a csoport egyik tagja, akivel jól összebarátkoztam) szervezi az egészet ő hivosgatja az embereket h mikor, hol lesz. Egy kis csárdában lenne ma 6-tól. Úgy volt, hogy előző héten lesz megtartva, én már a fodrászhoz is elmentem, de az utolsó pillanatban lett lefújva, mivel a többségnek nem volt megfelelő az időpont, úgyhogy nagyon mérges lettem a szüleimmel együtt. Most (egy hét múlva) lenne megtartva, de így is csak 5-en lennénk a 12-fős csoportból. Apa dolgozik (mivel aratnak), tehát se elvinni nem tud, se hazahozni. Anya pesig nem akar elengedni, de én sem akarok menni! Mit mondjak? Milyen kifogást, hogy ne tűnjön kifogásnak, ha nem racionális érvnek? SOS!
2011. júl. 15. 15:14
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%
hát de miért nem mondod meg h nincs kedved??
2011. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
A traktorozás családi örökség :) És apa direkt olyan munkát keresett, ami mellett tud traktorozni, ezért lett rendőr (nappa-éjszaka-szabad-szabad, ez volt a munkarendje). Most meg már nyugdíjas, így nyugodtan arathatnak 2 hétig.
2011. júl. 15. 15:32
 23/30 A kérdező kommentje:
Azért nem mondom h nincs kedvem, mert akkor megsértődne Fanni (és tudjátok, ő az a tipikus nő)
2011. júl. 15. 15:33
 24/30 anonim ***** válasza:
52%

Na az aratásos dolog mostmár tiszta :D Azt a nyugdíjas dolgot eltaláltam :D

Nah de :D tudom nagyonszar ha hívnak és nemmehetsz :S

De mond anyudnak hogy már 16 elmultál, és ennyi idősen egy buszt megengedhetnének :D én 15 vagyok és szoktam járkálni 30-40 km-ert is ....

2011. júl. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Az lett belőle, hogy jövő héten pénteken tartjuk meg...
2011. júl. 15. 15:37
 26/30 anonim ***** válasza:
52%
ja írtad hogy 5-en lesztek csak, így megoldható lenne hogy egy hozzád közelebb eső helyre menjetek... ez nemlennek kivitelezhető?:D
2011. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Így örülök neki, mert valószínűleg el tudnak vinni, hátha apa akkor már nem arat. Így jobb :D
2011. júl. 15. 15:37
 28/30 anonim ***** válasza:
52%
Nah :D akkor jó :D nyugivan relax :D
2011. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
49%

Az ilyen szerencsétlen buszra se engedik 16 évesen tipús kap 18 20 évesen orbitális pofonokat az élettől.

Én 12 évesen már vonatoztam egyedül,Budapestől Szombathelyig.Nekem nagyapám katona,nagybátyám rendőr.Ez is csak kifogás.Más van itt a háttérben.

2011. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

minek így akkor jogosítvány ha egyedül buszra se engednek szállni?

én úgy érzem hogy saját magadnak gyártod a kifogásokat, mert nem akarsz elmenni.

2011. júl. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!