Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgős! Hogy mondjam meg,...

Sürgős! Hogy mondjam meg, hogy nem megyek el velük "bulizni"?

Figyelt kérdés
Átmentünk a KRESZ-vizsgán, így a csoport úgy döntött, hogy meg kéne ezt ünnepelni. Fanni (a csoport egyik tagja, akivel jól összebarátkoztam) szervezi az egészet ő hivosgatja az embereket h mikor, hol lesz. Egy kis csárdában lenne ma 6-tól. Úgy volt, hogy előző héten lesz megtartva, én már a fodrászhoz is elmentem, de az utolsó pillanatban lett lefújva, mivel a többségnek nem volt megfelelő az időpont, úgyhogy nagyon mérges lettem a szüleimmel együtt. Most (egy hét múlva) lenne megtartva, de így is csak 5-en lennénk a 12-fős csoportból. Apa dolgozik (mivel aratnak), tehát se elvinni nem tud, se hazahozni. Anya pesig nem akar elengedni, de én sem akarok menni! Mit mondjak? Milyen kifogást, hogy ne tűnjön kifogásnak, ha nem racionális érvnek? SOS!
2011. júl. 15. 15:14
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
és rendőrből arató munkás lett, vagy mi?
2011. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
33%

Hát hogy azt mondja nincs pénze az szentem azért ciki.

Az már nem annyira hogy a szülei nem engedik el, de még azis.

Én aztmondanám ha nemismernek annyira hogy találkozok a barátnőmmel, neharagudjatok.

Ha jobban ismernek meg valami van a fannival (leírásból nekem kicsit úgyjöttki hogy tetszik) akkor aztmondanám hogy már megbeszéltem pár haverommal hogy elmegyünk ide-vagy oda.

Ha meg aztmondtad hogy elmész, de már most változott a szitu, mond azt hogy közbejött egy nagyon fontos dolog el kell menned valahova, mittudomén mondjuk egyik haverod megbetegedett vagy találj ki valamit az alapsztori amit írtam jó :D

2011. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Engem sem csak úgy "cipelgetnek" a szüleim! Megmondták: vagy kocsival velünk, vagy sehova! Soha nem buszozhattam még a barátnőimmel sem! És ez kom! Ha egy kicsit önállósodni akartam, akkor meg az volt, hogy hülyének néztek (nem csak ők), hogy ,miylen jó dolgom van, de én nekem semmi nem jó.
2011. júl. 15. 15:24
 14/30 A kérdező kommentje:
16/L vagyok :)
2011. júl. 15. 15:25
 15/30 anonim válasza:
0%
Mondd hogy szar a kocsitok, a buszt meg lekésted.
2011. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
76%
mondd meg, hogy anyuci nem tud elvinni, mással meg nem tudsz menni, meg már kedved sincs, ennyi
2011. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
52%

Akkor ezeket mutasd meg a szüleidnek, biztosan elengednének.

Ha nem akkor nem értik meg a lelkedet.

Az RTL Klub házi-pszichológusa.

2011. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Egyszerű a képlet:

"Ne haragudj, de számomra már nem aktuális az ünneplés, - amikor menni tudtam volna, Ti intettetek be." PONT.

- És nem tartozol további magyarázattal.

2011. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy már beszéltünk mobilon, de nagyon akarja Fanni, hogy menjek. És mindenfélét mondott, hogy majd az egyik fiú majd értem jön...de az sem jó. Meg puhítsam már meg anyuék szívét! De mit mondjak neki? Tényleg nagyon sajnálom, de már nem mehetek, ez biztos! Ha anya hazajön, tuti nem visz el!
2011. júl. 15. 15:30
 20/30 anonim ***** válasza:
52%

Hát akkor nem lesz fannival semmi :D nemmondtat hogy lányvagy én fiúvagyok magamból indultam ki :D hát akkor azt a variációt hagyd ki :D de írtam még másik 2-őt is :D

ja valaki meg írta hogy rendőrből arató munkás, hát elképzelhető :D szerintemm mert ha már nyugdíjas vagy pl a szomszédunk biztonságiőr, és ilyenkor kivesz 2 hét szabit, és elmegy aratni :D

2011. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!