Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy lopott, de nem...

Tudom, hogy lopott, de nem vallja be. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
van egy csaj, aki a legjobb haverom, egyszer átjött hozzánk aludni, azóta nincs meg egy csomó cuccom, neki meg pont azok vannak. nem vehette meg, mert tök egyedi darabok. el akarom mondani neki, hogy adja vissza, de tudom, hogy letagadja. mit mondjak neki, hogy visszaadja?
2011. júl. 16. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos vagy benne, hogy a haverod lopta el a cuccaidat, akkor igenis szóljàl neki.
2011. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megmondanam, hogy tudom hogy lopott, adja vissza. Ha visszaadja ha nem, vege a baratsagnak, tobbet hozzam nem johetne.
2011. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy benne, hogy azok a te cuccaid, lopd vissza. Végül is a tiéd, semmi nincs abba, ha visszaveszed, én is azt tenném. Mert ha megkérdezed és letagadja, akkor valószínű vissza sem adná.
2011. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.. de miután letagadja, többet nem is látom, és nem fog visszakerülni.az jó ha megfenyegetem, hogy mindenkinek elmondom hogy lop?
2011. júl. 16. 12:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj fel hozzá és amikor nem néz oda, akkor vedd el és vidd haza. Ha csak visszaveszed, akkor az nem lopás.
2011. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!