Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudnál maradni egy olyan...

Meg tudnál maradni egy olyan házasságban, ahol a feleséged/férjed nyilvánvalóan megcsal?

Figyelt kérdés

4 éve együtt.Gyerek is van.Tudnál róla Te is,ugyanis a párod bevallaná,de nem lenne hajlandó változtatni rajta,viszont Te nem csalhatnád meg őt.

Azért vagyok kiváncsi,mert nagyon sok ilyen párt ismerek,bár ott inkább a feleség az áldozat,de beletörődik a sorsába egyrészt,mert nem szeretne a gyereknek rosszat,másrészt mert szerelmes és amúgy ezt leszámitva a férfi törődik vele és nem hajlandó lemondani róla,mindig hozzá tér vissza.


2011. júl. 16. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyen párt, szerintem nagyon durva. Én biztos nem mennék bele. Lehet a nő úgy gondolja, hogy még mindig jobb így, mint egyedül a gyerekkel( bár elég buta felfogás). legalábbis annál a párnál, akit én ismerek ez a helyzet. A pasié a lakás, a pénz, kocsi, minden. Ha elhagyná nyomoroghatna egy albérletben a 2 gyerekkel, azt meg nem akarja.
2011. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a rendszeres megcsalás feltétlenül kizáró ok egy párkapcsolat tovább folytatásához. Még esetleg egy egyszeri botlás, nagyon kivételes esetben tolerálható lehet, de rendszeresen? Kizárt, hogy így vállaljon az ember közös életet.

Úgy meg, hogy még pluszban igazságtalan is "ugyanis a párod bevallaná,de nem lenne hajlandó változtatni rajta,viszont Te nem csalhatnád meg őt." no pláne.

2011. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem. Éppen ezért szerencsére tudtam úgy alakítani az életem, hogyha ilyen előfordulna rögtön tudnék lépni. Nem bírnám a megaláztatást. És mi az, hogy ő nem csalhatja meg. Még megtiltja, miközben háremet tart? Leszedném a fejét.
2011. júl. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok,nem tetszik,de csal a nejem évek óta, Ettől azért szeretem.és nincs is hová mennem.
2013. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!