Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet lelkileg túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet lelkileg túllépni a szakításon?

Figyelt kérdés
Mostanában egyáltalán nem vagyunk jóban a párommal és úgy érzem lehet,hogy jobb lenne külön.Évek óta együtt vagyunk és nehéz.E miatt kérem a segítségeteket!
2011. ápr. 15. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor lépjétek meg minél hamarabb, mert később még nehezebb lesz.
2011. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor meg kell lépni. Nem szabad megvárni, hogy rossz emlékűvé váljon a kapcsolat. A szakítás mindig fájdalmas, de ha elkerülhetetlen, ha megszokásból vagytok együtt, akkor lépni kell.
2011. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi két évig voltunk együtt a párommal. Az utolsó néhány hónap már nagyon rossz volt, teljesen elhidegültünk, tudtuk mindketten hogy mi a következő lépés mégsem mondtuk ki. A végén én mondtam ki, de iszonyatosan sírtam. Lelkileg nagyon kötődtem hozzá, ha szerelmesek már nem is voltunk. Iszonyatosan nehéz volt, az első két hetem vergődéssel telt el kb, minden pillanatban azon járt az agyam, hogy rosszul döntöttem, felhívom. Hatalmas lelki erő kellett, hogy ne tegyem meg, hiszen tudtam hogy minden ugyanolyan maradt volna úgy is. Mindig írtunk egymásnak egy egy sms-t esténként, ez kicsit megnyugtatott. Négy hónapja történt, mostmár kicsit jobban vagyok, már a szememet is kezdem nyitogatni, pedig eddig úgyéreztem soha többé nem kell nekem senki! Erre tényleg csak az idő a megoldás, a lélekjelenlét, és az hogy mindig eltudd magadat foglalni valami mással...
2011. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Határozottan szakítsatok, tedd, hogy nem érzel iránta semmit. Mikor már nem vagy vele kisírod magad, összetörsz, aztán egy két hét/hónap és elfelejted. Az elején nehéz.


Ha már szakítottál ne menj vissza hozzá, ne add meg neki az eslyt hogy megint olyan legyen(nem tudom mitől, romlott meg a kapcsolatod)


Attól mert vele szakítottál merj közeledni másokhoz. Ismered: "Kopogtass és az ajtó megnyilatik" :D


Vele nem vált be de attól még mással összejöhet, szakítás után az ember könnyen összetörik és magábahúzódik. Ez persze teljesen normális interakció, egy jó kapcsolat olyan akár a drog, nehéz leszokni róla. De ki kell tartanod, ha szakítani akarsz. Szakítasz aztán mint már írtam kell egy kis idő, hogy kizárd a szívedből az illetőt. A fontos, hogy a szakítás utáni "sírós" időszak befejeztével (max 2 hónap kb) közeledj máshoz és ne zárkózz be.


Remélem segítettem :D


15/f

2011. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Miután szakítottál vele két lehetőséged van:

1. Gyorsan összejössz valaki mással (nem kell hogy mély érzelmek legyenek)

2. Kikapcsolod a telefonodat, és iszol mint a gödény pár napon át...

2011. ápr. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt kéne már szerintem,jól bebaszni!Elnézést a kifejezésért,csak annyi a baj vele,hogy nem lehet,mert gyógyszert szedek.
2011. ápr. 15. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!