Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor tudtál "felnőni"?

Mikor tudtál "felnőni"?

Figyelt kérdés
Hány éves korodban tudtál annyira önálló lenni, hogy elköltözz? Albérletbe vagy saját lakásba mentél? Miből tudtál megélni?
2011. júl. 17. 01:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akit az istenek szeretnek meghagynak gyereknek(asszem így van):))
2011. júl. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De aki elveszíti a szüleit, akkor nő fel igazán.. :(
2011. júl. 17. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Részvétem:(
2011. júl. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amúgy válaszolva: a fizetésemből albérletbe a Párommal néhány éve. (Saját lakás még csak tervben van.) Egyedül nem tudom mennyire menne zökkenőmentesen. Előtte otthon voltam, de leginkább csak mert nem volt olyan ember, akivel össze is költöztem volna.

28N

2011. júl. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Meghalt anyukám, iskolát abbahagytam, elmentem dolgozni.
2011. júl. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor meghalt apukám,akkor nőttem fel. Azóta két gyermekes családanya is lettem.
2011. júl. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

19 évesen anyukám elköltözött a pasijához, én meg maradtam a lakásban.

jó is volt, meg rossz is.


most már van saját lakásom, a párommal élek. még nem vagyok igazán felnőtt.

nálam ez sztem akkor jön el, amikor majd gyerekem lesz.

2011. júl. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

13,5 évesen nőttem fel.Akkor költöztem el otthonról egy családi vita(válás előtt) alkalmával albérletbe egy tanyára.(aztán sokfelé laktam,mire sajátom lett)

Jó volt ott,rezsi alig volt,munkát nagyon hamar találtam.(igaz,hogy napszámos és "kuli" munkákat,de megéltem).Munka mellett fejeztem be a sulit,leérettségiztem,nyelvvizsgáztam stb.

Mára saját házam van,már hitel nélkül és aránylag stabil munkám,amit gyerek korom óta szerettem volna,azt csinálom.21/L

2011. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Buszsofőr vagy ,előző???
2011. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,igen,félig már az vagyok.Már csak egy vizsgám hiányzik hozzá és "végérvényesen" buszos leszek :-)

A munkahely viszont már megvan,ahova felvettek;ott fogok dolgozni továbbra is dolgozni,ha vége a tanfolyamnak akkor is.Ezért is írtam így.

2011. júl. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!