Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan háborodott fel és...

Jogosan háborodott fel és esett nekem vagy jól érzem, hogy ez nem volt fair?

Figyelt kérdés

Mikor bejöttem a szobámba magamra csuktam az ajtót. Anyukám a szomszéd szobában volt és nem akartam zavarni, mert én filmet nézek, ő meg korán fekvő és már aludni készült. Szóval nem akartam, hogy áthallatsszon, ezért a baromi nagy meleg ellenére magamra csuktam az ajtót. Erre jött egy óra múlva, kinyitotta az ajtót, mondván hogy minek csuktam be nem igaz hogy nem sülök meg. egyébként állandóan ezt csinálja, utálom hogy nulla magánéletem sincs. Meg van lőve ezzel hogy minek kell becsukni az ajtót. Na szóval 10 perccel ezelőtt átjött fújtatva, hogy hajnal fél kettő van, nem igaz hogy nem lehet egy kicsit tekintettel lenni a másikra aki holnap dolgozni megy, le lehet mostmár feküdni, tv kikapcs. Esküszöm nem értem. Én direkt becsuktam az ajtót, ő volt az aki kinyitotta, aztán neki áll feljebb??? Most visszament aludni és dúl fúl magába, még mindig morog, hallom. Miért ilyen? És miért nem tudja felfogni, hogy én nem vagyok álmos és több értelmét látom ilyenkor megnézni egy filmet, minthogy lefeküdjek és 3 órát forogjak az ágyban mire nagy nehezen elalszok.

19/L


2011. júl. 17. 01:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet... Ha lenne pénzem el is húznék itthonról...

(az első válaszoló egy mázlista, hogy csak úgy le tudott lépni)

2011. júl. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
38%

HA tényleg meg szeretnéd oldani a problémádat akkor íme itt egy-két tipp:

- fülhallgató (tv-be bedug azt oszt kész) (és mivel pasi vagy így feltételezhető hogy értesz az elektonikához, így egy fülhallgató hosszabbítót is tudsz készíteni - ha kell)

- magánélet kontra csukott ajtó: vegyél vagy keress egy lehasznált flip-flop papucsot: tedd az ajtó alá (nyisd rá az ajtót hogy szoruljon) és úgy nyisd ki résnyire az ajtót! Így jár a levegő is, magánéleted is van, és nálam jóval nagyobb huzat van ilyenkor mintha teljesen ki lenne nyitva az ajtó!


Ha csak fröcsögni akartál (úgy mint anyád) akkor tekintsd tárgytalannak ezt a kommentet!

2011. júl. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyádon "rajtavan a banyakór". (Klimax, mielőtt bárki kérdezné.) Nagyon találóan nevezte el a népnyelv.

Nem veled van baja, hanem feszült, ingerült, ideges, és ezt sajnos rajtad töltötte ki.

Ha nem a tévé meg az ajtó, akkor más miatt.


Le kell sz.ni, nem kell foglalkozni vele.

Ha sokszor előfordul, akkor viszont beszélj vele, hogy a lánya vagy, nem a bokszzsákja,és a feszültséget ne rajtad vezesse le. Megbeszéled vele, mi bántja, megérted, ha időnként a melegben ő is harapós, de te erről nem tehetsz.

2011. júl. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

jaj bocsi, azt hittem 19F...


(amúgy meg lehet hogy irigy arra hogy te ki tudod magad pihenni 5 óra alatt ő meg 9 óra alatt sem képes rá...)

2011. júl. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Rúgd fejbe
2011. júl. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!